ŠTA TRENIRAŠ ???

ŠTA TRENIRAŠ ???

Član
trenirao sam sve i svasta,fudbal,kosarku,rukomet,vaterpolo i od svega sam se najvise zadrzo na kosarci negdje oko 5 godina,sad nista ne treniram ali redovno igram termine fudbala i ponekad kosarke,najzahtjetvniji sport je vaterpolo definitivno jer u igri se toliko umoris da ne mozes kuci doci kako treba :D
 
Član
kickbox nekih 6-7 god i teretana posljednje 3-4 godine. Aktivni trener fitness-a ( zene preferiram :D) i bodybuilding-a. ;)
 
Član
kao i vecina, alkoholizam :lol: trenirao fudbal 5god, nakon toga plivanje 2god, 1god kick box i ulicna borba :D nakon toga par mjeseci malo teretana i sad aktivno alkoholizam :lol: al pocet cu opet nesto... mma il sl:icon_smile:
 
Član
Hehe evo i mene , kao i svako volio sam fudbal :D s nekih 9-10 godina sam malo trenirao i nisam nasao nista zanimljivo :D , zatim karate:D isto tako nista realno nije bilo , par godina pauza :p hehe i dodjem na ideju da se udebljam teretana 5-6 mjeseci pa kick box , klub nam se raspadne i ostao sam samo teretana , eh u zadnje vrijeme nista malo belaj bio al opet cim nadjem vremena ponovo ;)
 
Član
PAr godina kosarku, odustao sada samo teretana redovno (2-4 puta sedmicno za svoju dusu i zdravlje)
 
sta je ovo..svi forumasi ucili da se tuku :D

ps nekad davno karate trenirao (5 godina).. vec dugi niz godina nista...i nemam neke planove poceti :D
 
Član
Pa naravno sve prave muskarcine Auti , ufc ide to a ne ko oni fudbaleri msm zalizani atleticari :( :p sori ako sam koga uvrijedio
 
Karate, box jedno vrijeme ali sam skontao da necu da me neko mlati a pogotovo ne u glavu, fudbal i kosarka. sad sam aktivan samo na basket i stoni tenis i aBd kad se kupi board pravac Bjelasnica i spustanje :123::123::123::123:

Edit: Aktivni alkos :lol::lol:
 
Nikad nista...sport me ni jedan ne zanima...vjerujte da sa svoje 22god nisam nikada pogledao niti jednu utakmicu ili nesto slicno,cak ni formulu...Samo auti...:D
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Nikad nista...sport me ni jedan ne zanima...vjerujte da sa svoje 22god nisam nikada pogledao niti jednu utakmicu ili nesto slicno,cak ni formulu...Samo auti...:D

Jesi li posetio neku zdravstvenu ustanovu :p Salim se naravno:cool: Pa formula ti je auto sport, mogao si makar to da gledas :D
 
dellas je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Nikad nista...sport me ni jedan ne zanima...vjerujte da sa svoje 22god nisam nikada pogledao niti jednu utakmicu ili nesto slicno,cak ni formulu...Samo auti...:D

Jesi li posetio neku zdravstvenu ustanovu :p Salim se naravno:cool: Pa formula ti je auto sport, mogao si makar to da gledas :D

Volim pogledat dobar UFC fight..i ono rally,brdske trke i to...formula mi je dosadna...izuzev kad pada kisa,kad se razbijaju:D
 
Top