SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u zenici lose vrijeme skroz,klizavo nenormalno,u jarana audi 1,6d,u trecoj slajdra:lol:dobre gume...predobro za rucne,al po parkinzima,po cesti ne moze iznad 40-tak kmh...uzas,zalim one sa zadnjom vucom...et,cist primjer,covjek sa a6 se ne moze popet na trotoar,proklizava mu tocak,jedva se pope na ivicnjak prednjim tockovima,kad su trebali zadnji pocese oba prednja okretat,na kraju,vrati se metar nazad,i gas do poda,iznervirao se lik...izadje,psuje i zimu,i nove gume,ma sve redom:lol:
 
Član
Ja se vozao sa drugom negdje od 7 do 11,obisli i mahovo i grahovo,svasta vidili..Meni ovo bas odgovara,volio bi da potraje 10 dana da se nauzivam :cool: jos kod njega nove gume,drze samo tako..Ja sutra odtrpavam svog bolida pa izvozim na cestu da vidim kako se ponasa..Sve 4 su mi odlicne M[/b]+S ali vjerovatno cu morat natovarit gepek :cool:
 
Član
Bojan je napisao(la):
Sad iz Europe u Tamni Vilajet zvani Bosna i Hercegovina. Ljudi moji patnje i vožnje, ništa nije očišćeno, signalizacija nula bodova, gume kod većine vozača užasne pa voze 20 km/h...

ulaz na autoput u Kaknju je priča za sebe...

Današnji put još jedan pokazatelj kako odavde treba ići što prije i čekat neka bolja vremena...

smješi nam se bolja sutra.... puca od smjeha :lol:
 

IGY

Član
evo sad stigao na posao 4:25 zakasnio malo hajd nema veze :lol:

i idem glavnom i sva pod snjegom nista ocisceno nije, i vec zamisljam kako cu se vrtiti na parkingu pred firmom jer je ogroman, kad ja tamo ociscen komplet parking, valada uprava Velpra platila privatno zbog kamiona koji dolaze :lol:
cisce mi pred firmom nego po glavnoj Sarajevskoj ulici
sramota:icon_eek:
 
Član
u zenici se cini mi se skroz otopilo po cesti,il je cisceno,samo me strah da sinoc nije poledilo,ako jest moglo bi svasta bit
 
Član
edoze je napisao(la):
u zenici se cini mi se skroz otopilo po cesti,il je cisceno,samo me strah da sinoc nije poledilo,ako jest moglo bi svasta bit

mah cisceno brate gdje ce se istopiti vidi zime napolju jedino se zalediti moglo:lol:;).. sinoc sam i ja uzivao vozeci auto.. gume nenormalno dobro drze jest kad se na nekom kruznom toku okrecem tj ocu polukruzno malo zanese zadnji kraj pa motas u suprotnu stranu jojjjjjjjjjjjjjjj uzivancije;)
 
Član
IGY je napisao(la):
evo sad stigao na posao 4:25 zakasnio malo hajd nema veze :lol:

i idem glavnom i sva pod snjegom nista ocisceno nije, i vec zamisljam kako cu se vrtiti na parkingu pred firmom jer je ogroman, kad ja tamo ociscen komplet parking, valada uprava Velpra platila privatno zbog kamiona koji dolaze :lol:
cisce mi pred firmom nego po glavnoj Sarajevskoj ulici
sramota:icon_eek:

sto se tice siscenja ulica, svake godine ista prica, evo jedan dio clanka sa sarajevo-x.com o tome


Snijeg pada zimi


Nevjerovatno je koliko se često kod nas nadležne službe za održavanje puteva iznenade kada u vrijeme kada obično i treba, snijeg počne padati i izazove opšti haos. Kao da se nikad prije nije dešavalo da snijeg padne baš u zimskim mjesecima. Pa tako, oni iznenađeni a mi zatrpani zbog njihovog iznenađenja. A, mi njih plaćamo. Za šta? Za iznenađenje, naravno.


to je samo pocetak, ali i bit cijelog teksta. fkt je ovo ovako, ljudi se iznenade kad u skoro pola zime padne snijeg :lol: pa sta oni misle, da je ovo egipat :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top