SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E pa nije samo kod vas u Tuzli
Evo i u dalekim Zivinicama pada:lol:
Hajmo!!!!!!

Veju veju pahulje
Mraz po staklu sara
Stize nova godina
Bolja nego stara
:lol:
 
Član
upravo sam dosla iz lukavca/modrac.. mene je dopratila kisa/snijeg bljak vrijeme.. sreca nove zimske pa kao na skijama..
 
Član
A u Doboju pada ko iz carape,ako ovako nastavi bice do jutra 10 cm...ako ne i vise...........
 
Član
u nas usrana kisa, potopi Mostar :icon_eek:


E tuge vani vode koliko hoces, ali jok i u skodinom hladnjaku pih...odo pilat haubu i postavit lijevak u hladnjak hihihih :lol:
 
Član
Evo i u Sarajevu prvo bi susnjezica, sada i pravi snjeg pocinje. Bas sam isao jedan krug kroz grad, merak pravi. Danas kupio nove zimske gume i postavio, merak :icon_biggrin: Vec je neki drifter bio na vrbanji, nisam puno zagledao, rekao bi da je rijec o BMW-u po zvuku :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Evo i u Sarajevu prvo bi susnjezica, sada i pravi snjeg pocinje. Bas sam isao jedan krug kroz grad, merak pravi. Danas kupio nove zimske gume i postavio, merak :icon_biggrin: Vec je neki drifter bio na vrbanji, nisam puno zagledao, rekao bi da je rijec o BMW-u po zvuku :icon_biggrin:

hehe i ja sam jednom pod rucno ga vrno na vrbanji
 
Član
Mokar je snijeg, vise kao bljuzga, nije klizav, pa to jos nisam radio... :icon_arrow:

Cekam onaj pravi, suhi i klizavi :cool:
 
Član
Ma jel baš morao padati,zar nije moglo još malo biti suho...?:icon_sad::icon_rolleyes:
Sad sutra moram gevindati i skidati ljetne i stavljati zimulje,a je mi mrsko..:icon_mad:
 
Član
Sve je to super ev trebam na poso da krenem, ulica mi zatrpana snijegom a nizbrdo:)

Ljetna guma sava 195 50 15 jest nova al sumnjam da pomaze ista:)

Al prvo moram ocistit auto od hebenog snijega ev sad gledam kroz prozor
 

IGY

Član
ja jutros na polu na parknigu probao
baca dobro, mada nije to to
doduse zadnje su mi ljetne gume pa valda tako to treba jel :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top