SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja inace zimi sporije vozim, cim nabacim zimske gume, inace bi ih potrosio za 2 mjeseca :icon_smile:
 
Član
ja sam ljudi vjerovali ili ne dobio upalu misica na podlaktici od sinocnjeg dizanja rucne :) ubio sam stupine komplet i brijo oko a bloka i oko dramara :D ma svakak krivina drift... nadam se i vecerasnjem snjegu i tuzla drift part 2 :)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ja sam ljudi vjerovali ili ne dobio upalu misica na podlaktici od sinocnjeg dizanja rucne :) ubio sam stupine komplet i brijo oko a bloka i oko dramara :D ma svakak krivina drift... nadam se i vecerasnjem snjegu i tuzla drift part 2 :)

ma ti si zlaaatan...;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ja sam ljudi vjerovali ili ne dobio upalu misica na podlaktici od sinocnjeg dizanja rucne :) ubio sam stupine komplet i brijo oko a bloka i oko dramara :D ma svakak krivina drift... nadam se i vecerasnjem snjegu i tuzla drift part 2 :)

ma ti si zlaaatan...;)

joooj jarane al tebe prenese nesto :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ja sam ljudi vjerovali ili ne dobio upalu misica na podlaktici od sinocnjeg dizanja rucne :) ubio sam stupine komplet i brijo oko a bloka i oko dramara :D ma svakak krivina drift... nadam se i vecerasnjem snjegu i tuzla drift part 2 :)

ma ti si zlaaatan...;)

joooj jarane al tebe prenese nesto :D

jos da malo snimis pa da nam pokazes i bice extra...i ja cekam malo pravog snijega pa da nesto i snimim!!!:lol::lol::lol:
 
Član
u zenici malo naletilo,cisto onako da nas podsjeti da je pao...elem,sad ce moje vrijeme,zadnji pogon,zestok clearance,i lagano po parkinzima zanosit tenkica:lol::lol:
a jutros stari odmah u vitez otisao po lance za dzipa,sto zbog policije,sto zbog drotova,prokletinja 125KM kosta:icon_mad:
jedva cekam da udari pravi snijeg,da opusem ove sto mi se sad smiju:lol:
da mi malo stopke glede:lol:
 
Član
ev sad pada nenormalno u travniku.. vec je dosta napadao po cesti.. jedva cekam veceras da sjednem u auto pa da ga malo okrenem pod rucnom;)
 
Super Moderator
elmir je napisao(la):
ev sad pada nenormalno u travniku.. vec je dosta napadao po cesti.. jedva cekam veceras da sjednem u auto pa da ga malo okrenem pod rucnom;)

ma druze kod nas grudve padaju s neba ovo nisu pahuljice :lol:
 
Član
ev situacije od prije 15minuta sad je jos malo gore:lol: eto moj bibi i moje selo gdje zivim:plava voda:)
i237904_elmir007009.jpg
 
Super Moderator
Schumi je napisao(la):
U Sarajevu kisa i dalje pelja !

to od silne zagadjenosti ne moze snijeg da pada :lol:

evo stanje ispred moje kuce :lol:
nabacio sam na biciklo zimske gume :p... sad bi ga vozo po onim brdima al ne smijem radi povrede :lol:




znam da izgleda ko baustel al jbg radi se :D
 
Super Moderator
u travniku :p.... :lol:
haman pa suma :lol:
al ne vidis od magle moje kros staze od nagiba do 60 stepeni :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top