SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
polako :D

http://vreme.yubc.net

sad sam izlazio vani izgleda da ce ovo preci u pravi snijeg... sad je jos bljuzgo ;)
 
hjoj katastrofe...ne treba rucna za driftanje, pravo umijece je odrzati auto pod svojom kontrolom :)
dok dodjoh kuci 3 izlitanja sam vidio..
mrzim snijeg:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
hjoj katastrofe...ne treba rucna za driftanje, pravo umijece je odrzati auto pod svojom kontrolom :)
dok dodjoh kuci 3 izlitanja sam vidio..
mrzim snijeg:icon_mad::icon_mad:

:lol::lol::lol: pa kakve su ti gume???? ja jedva cekam ev da me cura nazovi da dodjem po nju da bacim koji drift..... nenormalno napadalo snijega ni budala neide s autom ali JA BGM ODE DA SE MALO IGRAM SA SUDBINOM.. ali naravno nebrinite sam cu biti kad se budem igrao i daleeeekoooooo od saobracaja da mi nebi bilo kao i drugima(bandera,drvo itdd...)
 
ma dobre gume, koristene svega 5 dana..nego snijeg nenormalno puno napadao po cesti, nije nimalo ociscen, a kisa prije toga padala...na sve strane auta u kanalima...
i joooos ne prestaje padati...
 
Član
ja sam sad sa dbr do koseva otiso i nazad ... a gume mi celave skroz ... malo je rec da sam letao na sve strane :icon_sad:
 
Član
Srednja Bosna cesta ludilo :icon_smile:, bljuzga ne može bit gore hehe imam sve 4 M+S al ne znam šta ima onaj na drugoj strani :D:D
 
Član
Sad isao par kruzica kroz grad, predobro :icon_biggrin:

Saxo se na novim zimskim odlicno ponasa, znao sam na glavnoj u drugoj brzini pri 50-60 km/h pritisnuti fullgas i auto ode bez proklizavanja naprijed. Neki su mogli pomisliti da imam 4x4 kako auto krece :icon_arrow:

Ev dvije slicice...



 
Nema te gume i tog "majstora" koji moze upraviti auto na snijegu i ledu kad se auto razuuzda...Zato pamet u glavu...Manite se tog driftanja i tih zezancija, zna to strasno kostati...
 
Član
prve snjezne nezgode...
Na petlji kod vogosce ispod mosta, put zenice..
Mercedes, neki hyndai ili nesto slicno, golf i jos 2-3 auta sva u kanalu poredani...
 
Član
@VR6Boki
jes moćan saxo sa tim crnim čeličarama :icon_biggrin: i ja sam bio na svom autu jednom skinuo ratkape puno bolje izgleda :cool:

i kod nas je neki dan bio udes baš ono kad je pao prvi snijeg, a na klizavo kad se naleti nema ti spasa...
 
Član
Sad iz Europe u Tamni Vilajet zvani Bosna i Hercegovina. Ljudi moji patnje i vožnje, ništa nije očišćeno, signalizacija nula bodova, gume kod većine vozača užasne pa voze 20 km/h...

ulaz na autoput u Kaknju je priča za sebe...

Današnji put još jedan pokazatelj kako odavde treba ići što prije i čekat neka bolja vremena...
 
Član
ja danas oko 12 iz Sarajeva se vracao kuci..i zovem starog kaze u TZ pravo snijeg pada a u Sarajevu u to vrijeme samo kisa...i ja okrenem na Zenicu auto putem i sve je bilo OK do Vranduka...odatle sex na cesti hehehe ludilo.....kolone,sudari,sletanja sa ceste...dobro sam stigao kuci negdje oko 4 hehehe
 
Član
bice ujutro na kobiljoj glavi garant :lol: u medjuvremenu evo par friskih slicica od mene

f_CIMG1331m_8656281.jpg


f_CIMG1332m_50eb134.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top