SNIJEG PADE

SNIJEG PADE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jutros doso do kola da ocistim snijed izletise mi noge rasu se ko ona stvar... hebo sam mu od do....napadalo desetak cantimetara snijega na kola....sreca po putu nema al valja stavit zimulje neba zajebancije....
 
Član
evo jutro u Sarajevu i snijeg je dosta napadao, valjda je na bjelasnicu napadao dovoljno da se moze na skije :cool:
 
Član
Srednja Bosna pod snijegom, nije velik cenat, dva, na cesti ga nema ali sad će da smrzava a ovo par dana se treba pazti hehe. Sad će ovi koji ne znaju šta je to kupit po cesti i druge. A Schumi :icon_sad:, ja ti zavidim, cijeli život vozim zadnji pogon :icon_sad:, i da me sad snijeg uhvati na prednjem fuck :icon_sad:
 
Početnik
sad dodjoh poslije cijelog dana skitnje i hodnje... "otrpavanje" automobila iz snijega jutros nije bilo bas problematicno... nista strasno, ono - pravi prvi snijeg... medjutim - sjedim kod kozmeticarke, smijemo se jednoj ludoj zeni i njenim fiks idejama :), kad... narogusi se nebo, poce da grmi i sijeva, a snijeg pada kao stiropor... presmijesno... ja (bar) to nikad nisam vidjela do sad... (mislim na grmljavinu i snijeg)...

elem... evo lagano pada mrak... za ocekivati nam je jos snijega... ali, meni je to drago... ja zaista volim snijeg... nekako sam ga i pozeljela... neprirodno je u pola novembra biti samo u dzemperu... zar ne?
 
bilosto je napisao(la):
a snijeg pada kao stiropor...
:lol:
Jeste jest Bilosto pada snijeg ko' stiropor, svaka ti cast, uvijek si tako posebna i tvoje postove citam sa odusevljenjem:cool:...
Malo prije na raskrsnici kod guminga momak sa Passat-om "5" umalo da se prevrne:icon_mad:Uleti ko blesav i izvrti se...

Kod mene su M+S i tako i ostaje citavu godinu:lol: Lanci u gepeku, grijaci dobri, antifriz nasut i jos malo da se dospe benzina u naftu da ne bi ne daj Boze smrzla i eto ga:lol:
 
Član
ovde danas neki pežo stariji neki,izletio sa ceste kod semafora,proletio kroz ogredu i završio u avliji,vidio sam samo da je pokriven najlonom prednji kraj neznam kolka je šteta
ljudi polako po ovom vremenu opasno je treba biti oprezan i voziti sporije nego inače...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top