----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

GocaS6 je napisao(la):
Oh pa počeli smo i brisati postove ma nema problema evo ja više neću riječi napisati na ovom forumu, zašto pisati kad "admini" brišu?
Samo vi nastavite sa vašim projektima. Ako može netko da mi pobriše profil bio bih zahvalan.
Pozz.


Ovo ti je prva pametna dosad.
 
Legend
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

ajdin_ze je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Oh pa počeli smo i brisati postove ma nema problema evo ja više neću riječi napisati na ovom forumu, zašto pisati kad "admini" brišu?
Samo vi nastavite sa vašim projektima. Ako može netko da mi pobriše profil bio bih zahvalan.
Pozz.


Ovo ti je prva pametna dosad.

potpis
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

btw 2goca , taj Audi je bio takav kakav jest, samo nema KRILO, i bas me zanima kakav je motor bio u tvom audiju S6 ??? Spico samo nastavi tako , ustvari radis vecinu stvari sto je normalno da se uradi na autu samo kod nas nije :D
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Lijepo, lijepo... Pratim od početka i čovjek je stvarno uložio i truda i novaca. Čestitke na projektu i interesuje me vrijeme Calibre na 402 ..
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Stigle su i H&R opruge zahvaljujuci A3M-u.Sutra idem po njih.A pocelo je dolaziti i nesto sminke.Opet se zalijecu radovi.Evo robe.

 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Senzor je montiran,Cali opet leti.....:)
Jedino,pritisak turbine malo pada u boostu,izgleda da je Westgate kaput....sutra ce malo SM Chip tuning imati posla na turbaku.
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Bili smo danas na dijagnostici,Srdjan je kopcao da vidi turbinu i Westgate.Odlicno drzi pritisak,Cali leti...neprepoznatljiva je nakon promjene ovog senzora.Razlika je ogromna.Nema vise zadrske u ubrzanju,samo nosi i nosi....Za serijalu motor extra ponasanje.Jedino turbina jos malo zeza,morace mozda ponovo na pregled,nekad baci vrlo malo dima.Nije puno,al ja se nadao da nece nikako.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top