----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto mi je glupo da otvaram dvije garaze,stavicu ovako u jednu oba auta.
Prvi i osnovni projekat je Replica Lotus Omege,koji je poceo zimus.Da ne duzim puno,sve je potanko objasnjeno na www.Lotusomega007.tk
Evo nekoliko slika dosadasnjeg posla.
Gume napred su 225/45 ZR17 Michelin Pilot Sport,nazad 255/35 ,Felne Brock B12,napred 8.5 ,a nazad 10J.

Zadnji branik je izmjenjen,i napravio sam ga sam.
Sto se tice Calibre,stavicu zasad samo jednu sliku,jer je u pitanju 4x4 Turbo,pa necu da forsiram s poslom.Vec je uradjen SM chip,remap,auspuh i ostalo.Zasad ima priblizno 270 KS na 1.1 bar.Trenutno je u radioni,ide novi cooler i branik je bio polomljen.Slike za koji dan.
77655145hy0.th.jpg
 
Član
RE: Opel Garage

Danas prepisana na mene.:D
Stigle juce gume za turbaka.

Felne taman ofarbane,kupljen set kvacila.Ima posla....
felnegd6.th.jpg

 
Član
RE: Opel Garage

heh svaka cast dobra je ta mashina u calibri ja sam sebi takvu htio da kupim prije bimera al ih slabo ima u BiH.
Faya M5 imas li ti sta dodati na ovo? :)
 
Član
RE: Opel Garage

ova calibra se dugo prodavala u oglasima ima jos kadett turbo ako koga:D:D zanima :D:D
 
RE: Opel Garage

Iceman je napisao(la):
heh svaka cast dobra je ta mashina u calibri ja sam sebi takvu htio da kupim prije bimera al ih slabo ima u BiH.
Faya M5 imas li ti sta dodati na ovo? :)

imam ja...ova omega je meni ljepotica naspram tvoje prikaze...svaka cast spico za ovu omegu da opet kazem...pratio sam ja projekat na pungas forumu...ako bude vako detalja, strpljenja i para i za calibru bice to od najboljh autica u BiH...
 
Član
RE: Opel Garage

Jest Omega strava je, jesam li ja mozda rekao nesto drugo ?

Komentarisem Calibru, za Omegu nisam nista rekao.
 
Član
RE: Opel Garage

tito_i_partija je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
heh svaka cast dobra je ta mashina u calibri ja sam sebi takvu htio da kupim prije bimera al ih slabo ima u BiH.
Faya M5 imas li ti sta dodati na ovo? :)

imam ja...ova omega je meni ljepotica naspram tvoje prikaze...svaka cast spico za ovu omegu da opet kazem...pratio sam ja projekat na pungas forumu...ako bude vako detalja, strpljenja i para i za calibru bice to od najboljh autica u BiH...

Sta je ovo faya unajmio advokata? Mislim da uopste nisi fer, niti zanimljiv. Icemanov post je bio relativno zanimljiv i smijesan jer faya je tip koji je svkaom loncu poklopac, malo da pratis forum i teme cesce i zano bi. Faya je tip koji je previshe direktan i neobaziriv sta pise i ne konta da to mozda nekome smeta i onda kada mu ovaj na to skrene paznju, on ne kaze izvini, neko kaze boli me ***** ako se to tebi svidja ti si idiot. Mozda malo blaze, ali sustina je sadrzana. Neam nista protiv faye nit protiv tebe nego cisto morao sam komentarisati. I de prestanite vishe dizati tenzije i sjebavati teme imate PM, MSN, Mobitele pa rijesite to :)

A vozilice su drama. Omegu sam pratio na pun gasu lijepa i jaka nema sta. Svaka cast i puno srece sa callbirom :)
 

edo

Član
RE: Opel Garage

omega je meni uvijek bila extra i onda dođe bošnjo i kupi corsu i plati je skuplje,nego što bi ovu limuzinu...za projekat čestitke...pazi se zime...
 
Član
RE: Opel Garage

djulba je napisao(la):
omega je meni uvijek bila extra i onda dođe bošnjo i kupi corsu i plati je skuplje,nego što bi ovu limuzinu...za projekat čestitke...pazi se zime...

Sto se zime tice,snijeg je pao pa raskrsnice prolazim bocno.... :icon_twisted:
samo malo gasa i odlicni Momo volan i uzivancija. :cool:Omega je,nazalost,jos 2.0 motor sa sitnim modifikacijama,jer lovu preusmjeravam na turbaka.Omega ostaje limo,a na izgledu cu jos raditi,narocito unutrasnjost.
 
Član
RE: Opel Garage

POZDRAV DRUZE ! hehehe kad neko spomene Opel moj auto odmah Zatrza :D "stuca" mu se :p

dobro dosao na ovaj portal
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top