----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Stigla kompletna prateca opruga amortizera,odbojnici ,kugle,zakretaci i ostalo.Stigle su i opruge u A3M.Ceka se lafet.
U medjuvremenu crkao je i knock senzor)jedini koji nije promijenjen) :icon_confused: Al narucio sam ,pa ce i to stici brzo.
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Hahaha tebi stvarno nije dobro :lol::lol::lol: bolan šta slažeš pare u to smeće znaš ti onu staru ne možeš od govneta napraviti pitu :lol:!!
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Uvijek postoji linija i koji dinaric i dilema rijesena....;) Inace ,sirnicu cu ja.:D
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Spico007 je napisao(la):
Uvijek postoji linija i koji dinaric i dilema rijesena....;) Inace ,sirnicu cu ja.:D

Kakava bolan linija :lol:? Ja ne znam kakve ti linije slažeš al bi možda trebao kod sestre Bernardice :lol:

Koji dinar??? Da čovjek ne povjeruje :lol::lol: ma ja, šta je fukari 10-15 milja maraka nidje veze, zamisli koliko za to možeš sirnice kupiti :lol::lol:
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Deyo je napisao(la):
GocaS6: najnegativniji lik na forumu :)

Oh hvala ;) samo ne vidim šta ti tu negativno vidiš :icon_rolleyes: ja sam samo realan evo kad bi ja tebe pitao bi li ti stukao ovoliko para u ovu Calibru šta bi mi odgovorio?
Al nemoj mi filozofirati samo da ili ne :icon_rolleyes:?
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

GocaS6 je napisao(la):
Kakava bolan linija :lol:? Ja ne znam kakve ti linije slažeš al bi možda trebao kod sestre Bernardice :lol:

Koji dinar??? Da čovjek ne povjeruje :lol::lol: ma ja, šta je fukari 10-15 milja maraka nidje veze, zamisli koliko za to možeš sirnice kupiti :lol::lol:

A sto si ti doso na ovaj forum, da pljujes po ljudima i njihovom trudu, vrijedi ulozit u onu Calibru. Calibra je extra
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

GocaS6 je napisao(la):
Spico007 je napisao(la):
Uvijek postoji linija i koji dinaric i dilema rijesena....;) Inace ,sirnicu cu ja.:D

Kakava bolan linija :lol:? Ja ne znam kakve ti linije slažeš al bi možda trebao kod sestre Bernardice :lol:

Koji dinar??? Da čovjek ne povjeruje :lol::lol: ma ja, šta je fukari 10-15 milja maraka nidje veze, zamisli koliko za to možeš sirnice kupiti :lol::lol:
Ti si neki skroz zajeban tip.Vidi se da si veliki ljubitelj auta.Takvima uvijek nesto smeta.Ovaj forum nije za dokazivanje ciji je veci,nego za one kojima ti ne pripadas . Jel tako palis kilince da bezveze trose gume i gurnu nekog s puta,raceru?

Rezultati koje postignes na 402 SR semaforu se broje,ostalo ti je rekla-kazala.Tome i sluzi linija.To je ono dugacko,neisprekidano,znas?
Al prika,mislim da ti fali haman 100-tinjak konja.:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
I za tvoju informaciju...

Fukara,velis?Ja znam da svako ima pravo na svoje misljenje,al ti ga bas precera.Ajd ne kvari mi garazu,bezveznjakovicu.
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

stvarno ima ljudi na forumu sve im smeta,ova calibra je odlična,još sad novi ovjes,ako ti misliš da vrijedi u nju uložiti onda nek drugi ćute tvoje su pare i ti znaš šta ti valja,svaka čast na projektu super je uređuješ
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Neki ljudi ne mogu shvatiti da se auto radi radi sebe i iz ljubavi prema motorsportu.Ili stylingu,sta vec ko voli.Auta su se radila i kad nije bilo foruma,koji ne sluzi za hvalisanje,nego razmjenu iskustava.Ja sam napisao sta sam radio,da bi drugima bilo lakse rijesiti mozda neki problem.I ne pada mi na pamet da se svadjam zbog toga.Kome se svidja, dobro,kome ne,nek izrazi misljenje.Tome forum i sluzi.Al nek barem bira rijeci,to je stvar osnovne kulture.Ima nas koji odvajamo svaku krvavo zaradjenu marku i ulazemo u auto,jer nas to cini sretnim.Provokatori me i ne interesuju.
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

odlicna calibra.

goca uvijek ima sta da *#+0ß%&* jedno auto pre novo za sredjivanje, ovo pre staro *lol*
al ljudi ipak rade i sredjuju a on nek posta i dalje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top