----Opel---???

----Opel---???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Joj brate......sve sam procitao.......1.30h sam potrosio da dodjem do kraja :D


BRATE FULL RESPECT ZA OVO...



predivno uradzeno..sad jos neka slikica da vidimo sve na kraju i da nam snimis neki video tako lijep :D


pozz brate...

Bravo!
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Svaka cast druze moj... vidi se da si dosta ulozio u auto, i ima da na kraju budes s pravom ponosan na svoje auto...Sretno u nastavku radova ;)
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Sljedece sedmice ide montaza prednjeg i zadnjeg trapa,dok stigne jos samo novi zadnji lafet.Onda cu napraviti mali video....
Koliko sam potrosio?Nije tajna,al ....jos nisam zavrsio.:D
 
Legend
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

kad covjek zavrsi onda ce reci kzz hehe..
a za project ,svaka cast spico....cekamo novi vid
 
Član
RE: Calibra Turbo>>Novi ovjes<<

Felge otisle na poliranje.Jedva cekam da vidim kako ce ispasti.Montiranje ovjesa u utorak.Do petka novi trap i felne.I pravac Jadran.....
 
Član
RE: Calibra Turbo Stage 2 complete

E,dosao je dan za sastavljanje.Stigla je sva prateca oprema za amortizere,sve se baca staro......

Kad smo poskodali sav traop.ovo je rezime:prednje opruge su bile RAZLICITE,i visine i tvrdoce,prednji desni amortizer uopste ne radi,zadnji lijevi se raspao i iscurio dok smo ga dirnuli,selen blokovi su...pa slika govori sve.
Oni su od firme''ime ruze''...... :D:D

Krenuli smo u montazu novih dijelova i evo kako je to na kraju ispalo....



Posto felne nisu gotove morao sam je staviti na serijala felnu,cisto da vidim kako ce ispasti.Ja sam zadovoljan rezultatom,auto jeste dosta tvrd za voziti ,al osjecaj kontrole pri promjeni trake i u krivinama je fantastican.Drzi cestu kao smirgl papir,samo sad gume popustaju ,jer su m+s.Ne mogu docekati da vratim gume i felne.....
Ovako to izgleda sada.Nije previse pala,nego tacno onoliko koliko sam htio....

Jos kad na nju legne ovo.... ;)

I mali poklon za turbaka,za novi izlazak na cestu,novi pragovi od ABS plastike by FK.

Stage 2 Complete.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top