Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ko im jebe mater dobro je ovo nove tablice a sto se tice saobracajne ja koliko znam da nece biti broj motora i sa trozom sam za stopke ovo sprejem zatamnjene moze al da se vidi ba ja se polomio sa skutera radi toga pratio starog on skreno dao zmigavac desno ja nisam skonto nisam vidio i kada je skreno ja po kocnici i prokliza mi zadnji kraj i zabijem se u stub
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
pa cital iko ista
mjenjaju se tablice zato sto je to jedan od preduslova za ulazak u EU,sve drzave iz EU imaju takve tablice,dakle sa oznakom drzave u cosku.

Belgija nema ;)
 
Član
Ljudi jel to sigurno kao sto napisa neko u ranijim postovima da NECE BIT BROJA MOTORA? Pa jel moguce da su se i ovi nasi unormalili i konacno poceli shvacati da je motor potrosni materijal kao i u evropskim zemljama?
 
Član
meni valja cekat mart mjesec 2010 da vidim tu saobracajnu. a dobro bi bilo da nema broja motora
 
Član
Kazu da se ne treba mijenjat ova sad saobracajna
A gdje ce mi onda pisat broj nove tablice???
 
Član
kAcA je napisao(la):
Kazu da se ne treba mijenjat ova sad saobracajna
A gdje ce mi onda pisat broj nove tablice???

I ja sam se to nesto pitao i onda kontam da ce vjerovatno biti na tom stickeru koji ces morati na sajbu lijepiti.
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
Cijena još nepoznanica

Koliko će koštati nove registarske tablice i svi potrebni dokumenti još nije poznato. Ministarstvo i Agencija za identifikacione dokumente uskoro bi trebali dostaviti Vijeću ministara prijedlog odluke o utvrđivanju cijena za sve dokumente potrebne za registraciju vozila.


"čekaj vojsko dok se koza popiša"- morat će oni razmisliti koliko njima treba para u budžetu, pa da bi mogli skontati cijenu, pa brate najbolje, da kažu koliko tko može dati :p

drugo, ovi sto misle da ce u EU s ovim tablicama, hmmm, grdno se varaju, šta europu briga za tim, traze oni druge uvjete.

treće, po mom mišljenju, a ono se nemora poklapati sa većinom, ovo je samo MUZANJE NOVCA IZ NARODA, jer nemogu nam PARAZITI koji zive na RACUN BUDZETA lagodno trošiti...

ps. a ovi moraju da imaju nekoga u ministarstvu što se pali na na naljepnice, jebo majku, pa za sve skoro ima naljepnica, oznaka drzave (bi se sad trebala skidati jer ima na tablici, valjda !?), onda sad taj sticker, pa da ne pričam o vinjetama i sl. de ba jebo ga naljepnice ako to voli nek sebi izlijepi po autu....
 
Član
legionar je napisao(la):
MTR je napisao(la):
djaba ti sve , imam kazni platit , moram kredit dignut

Ko nema :)
Jedino oni sto ne vozaju :)

nemam ja:D
murija me dvaput zaustavila u 2 godine kako vozim:D
jednom gledali P,koje sam tada nosio,a jednom mi rkla sijalica,ja mislio hoce pisat,jer sam po noci vozio,kad kaze samo upozorenje:D

da se hoce licne mijenjat,meni istekla,pa da odmah novu napravim:lol:
 
Član
edo, ako ti je skoro istekla (mislim u roku 15 dana) bolje ti je idi odma zamjeni, jer ces kasnije morat sve ganjat ko da novu vadis. tako sam se ja zahebo, nakon 3 mjeseca vidio da mi je istekla...

:icon_exclaim:
 
Član
Nove registarske tablice spremne za upotrebu

U Centru za skladištenje, personalizaciju i transport dokumenata Agencije za identifikacione dokumente, evidenciju i razmjenu podataka (IDDEEA) proizvedene su prve nove registarske tablice koje će biti u upotrebi od 28. septembra ove godine.
Nove registarske tablice su u skladu sa evropskim standardima, imaju visok stepen zaštite od mogućih zloupotreba, a personalizacija (proizvodnja) i zaduživanje MUP-ova sa tablicama će se od 28. septembra vršiti centralizirano preko IDDEEA-e.
Stupanjem na snagu novog Pravilnika, vlasnici vozila neće morati zamijeniti postojeće tablice osim u slučajevima promjene vlasništva nad vozilom.
Nove tablice će važiti dok je vozilo u upotrebi i "pratit će vozilo" bez obzira na buduću promjenu vlasništva nad vozilom.

0909240201mn.jpg
 
Član
Jao poserem mu se na dizajn ko je god dizajnirao ovaj sticker, i ovo nije sticker ovo mi lici na jumbo plakat, bolan pa suvozac ne vidi nista kad bi ovo naljepio na prednju sajbu....nisu normalni majkemi...a sto se tice tablica ,ajd furaju njemacki neki stil moze proc...al ''sticker'' unakazi auto...:icon_rolleyes:
 
Sto tablica normalna !!! Tablica teba da se moze jasno da procita sa 25 metara udaljenosti !!! A sto se tice ovo dodatno sa strane - BiH- : Prijatelj mi je vozio auto na kanadskim tablama i nije imao pozadi nalijepljeno oznaku za drzavu iz koje dolazi auto i naletio na finog policajca i platio 520 EURA kaznu u Becu !!!!
 

LSD

Član
ljudi ja rego auto 25.09 mislim dobio policu,i rekose mi tabele tek sutra,danas isao,eh sad nisam pitao(skroz zaboravio za to)je li dobivam stare ili ove table,al javim vam sutra kad dobijem!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top