Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
heh ne brinem se za svoj autic :D a super sto su sad strogi na tehnickim
pregledima :) jer fkt ljudi vozaju kante ne kazem da je moj limuzina ali
zaista ljudi voze svasta sramota..
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
:icon_confused: :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:
...osim ove predviđa se još jedna izmjena - na tablicama će biti slovo i dva broja - slovo - tri broja, za razliku od dosadašnjih tablica sa tri broja - slovo - tri broja. :icon_question:

Sta nije jasno? :D
Eto na slici gore kakve su ;)

Jos da je grb umjesto prve crtice bile bi odlicne :cool:
 
kAcA je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
:icon_confused: :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:
...osim ove predviđa se još jedna izmjena - na tablicama će biti slovo i dva broja - slovo - tri broja, za razliku od dosadašnjih tablica sa tri broja - slovo - tri broja. :icon_question:

Sta nije jasno? :D
Eto na slici gore kakve su ;)

Jos da je grb umjesto prve crtice bile bi odlicne :cool:

procitaj prvi post u ovoj temi,to mi nije jasno....trebalo je biti slovo-2 broja-slovo-3 broja...a ostalo isto :icon_question:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
:icon_confused: :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:
...osim ove predviđa se još jedna izmjena - na tablicama će biti slovo i dva broja - slovo - tri broja, za razliku od dosadašnjih tablica sa tri broja - slovo - tri broja. :icon_question:

Sta nije jasno? :D
Eto na slici gore kakve su ;)

Jos da je grb umjesto prve crtice bile bi odlicne :cool:

procitaj prvi post u ovoj temi,to mi nije jasno....trebalo je biti slovo-2 broja-slovo-3 broja...a ostalo isto :icon_question:
Pogledaj sliku :D kako je ostalo isto kad je prvo slovo pa 2 broja? :D
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
opticka varka :D
i sta sad s ovim,umjesto prvog broja stavili slovo...et dokaza kakva nam je drzava,sve debil do debila :icon_cry:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
opticka varka :D
i sta sad s ovim,umjesto prvog broja stavili slovo...et dokaza kakva nam je drzava,sve debil do debila :icon_cry:

:lol::lol:
Pa nije isto :D Imas trakicu BiH sa strane, novi font, ljepsi izgled itd. itd. :lol:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
opticka varka :D
i sta sad s ovim,umjesto prvog broja stavili slovo...et dokaza kakva nam je drzava,sve debil do debila :icon_cry:

Pa furamo se na EU i to je to :D a mene baš zanima koja će uopšte slova sve biti i šta predstavljaju :icon_question: nekom logikom bi se trebala valjda određivati al pošto je kod nas država inače nelogična kao i i oni koji upravljaju njom...zašto bolje očekivati od običnih registarskih tablica? :D
 
Član
prvo slovo na tablici je ono, koje su morali brisati sa shasije :lol:
ko ce ga znat..
 
Član
hah...vidjet cete kad se pojavi slovo Dz , Š , i najveca vjerovatnosti slovo ŽNj:lol::lol::lol:
 
Član
A brate jest me briga za table, svejedno mi samo smetaju kakve god da su :)

Al eto malu bih mogao da trpim napred :) I imao sam dok mi nisu uzeli trecu po redu, ali uporan sam ja :)
 
Član
Rekao mi covjek javiti dal se moze bilo koji motor ili ne moze, mozda ce moci samo atest da se uradi i da stavis koji hoce ali ce opet pisati koji je i opet moras imati porijeklo motora, i moze se desiti da ce tehnickom da prisustvuju dva policajca koji ce da gledaju kako tehnicar cita i upisuje brojeve u kopjuterizovani sistem :lol::lol::lol:

Sad koliko ce to da pije vode ne znam al eto.
 
Član
danas otisao po nove tablice, novu saobracajnu, potvrdu o vlasnistvu i stiker, moji utisci:
Tablice su odlicne, auto izgleda kao da je stranac.. Stiker mnogo mnogo mali fine boje nije uopce seljacki kakav sam mislio, stavi se na gornji desni dio, uopce ne smeta, providnog je materijala tako da se uopce ne primjeti.. Sa sobom morate samo nosit saobracajnu kao i prije, dok se potvrda o vlasnistvu NE nosi jer ako to izgubite neko moze istog trenutka sasvim legalno prevesti na sebe vas auto, pozeljno je naravno nosit prilikom putovanja u inostranstvo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top