Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E neka su uveli ovo za tehnicki, bas mi je milo! Dosta je konzervi vise kojekakvih da moras da strepis hoce li te neko ubiti na putu, a uredno registrovan?! Sad je problem sto ce da uvedu kojekakva druga sranja da nam otmu pare, ali, sta ces, to ti je drzava!
 
ne znam ljudi sta da kazem...
za ovaj tehnicki sto vam je drago,ja tu nemam komentara...drago mi je zbog onih koji imaju,a vozaju krntije i zao im ulagat u redovan servis,ali trebate znati da podtoje i oni koji nemaju,nisu kreditno sposobni....:icon_sad:
sad ce neko reci"pa ne moraju ni vozat,auto je luksuz" Bogami jest auto od 30-40 000,ali ova ostala su potreba,velika...

a za dizajn,opet pola-pola...radovat se mogu oni koji imaju plavo auto,a na nekim(ne svim)ova plava ce bosti u oci :icon_eek:

jedino sto me iznenadilo pozitivno jeste ova nula (a jest mocna jbt,pa jeste vidjeli onaj prorez na vrhu,ja sam ocaran) :lol: :lol:
 
Član
pike hoces ne brini, ne gleda se to uopce jaran mi nedavno isao, auto dignu na dizalicu pogledaju 2 minute i kazu to je to... zelim ovu tablicu sa svim 0lama!!!
 
sto se tice ovog tehnickog s jedne strane mi je drago, a sa jedne i zao jer ima ljudi koji rade, slabije placeni, a autom mora na posao, naravno on sa svojih 4-500KM i ne moze priustiti tehnicki ispravno auto i radi takvih mi je zao, ali sa druge strane drago mi je radi ovih pasivnih likova i lezihlj*ovica sto prodaju kravu da kupe dvicu dizela i idu u kafanu sa njim, a na putu do tamo nesto se furaju i nerviraju ostale ucesnike u saobracaju...
a tablice mi se svidjaju:cool:
 
jedino dobro je to sto se sad ne mora imati oznaka drzave, nego pise na tablicama.

ako neko hoce da skida- moja preporuka: pomocu WD-40, skida odlicno, licno provjereno :D (nek ugrije auto na suncu prije, hhh).
 
Član
kolko ja znam da se jos uvijek mora, vidio sam da vecina ljudi sto dolaze iz EU pored sto imaju oznaku na tablici imaju i na gepeku
 
Član
I evo ih ;)
novetablicezenicki.jpg
 
:icon_confused: :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:
...osim ove predviđa se još jedna izmjena - na tablicama će biti slovo i dva broja - slovo - tri broja, za razliku od dosadašnjih tablica sa tri broja - slovo - tri broja. :icon_question:
 
Član
Ja juce cuo neku pricu, da je izaslo u sluzbenom glasniku, ali ne znam koliko je tacno, da auta koja imaju slovo O, Q ili Y u broju sasije, moraju ici na prekucavanje, jer ti brojevi ne mogu proci kroz sistem tehnickog pregleda. To su uglavnom japanska vozila... Jel zna iko ista o tome? Sutra cu sve provjeriti kako i sta ide, ali po prvim pricama, haos je zavladao oko svega sto se promjenilo...
 
Član
Sina je napisao(la):
Ja juce cuo neku pricu, da je izaslo u sluzbenom glasniku, ali ne znam koliko je tacno, da auta koja imaju slovo O, Q ili Y u broju sasije, moraju ici na prekucavanje, jer ti brojevi ne mogu proci kroz sistem tehnickog pregleda. To su uglavnom japanska vozila... Jel zna iko ista o tome? Sutra cu sve provjeriti kako i sta ide, ali po prvim pricama, haos je zavladao oko svega sto se promjenilo...

ja gluposti :icon_rolleyes:
pa komplet papire auta se moraju prepravljati itd. koliko ce onda tek "crnjaka" na cestama biti.
 
Sina je napisao(la):
Ja juce cuo neku pricu, da je izaslo u sluzbenom glasniku, ali ne znam koliko je tacno, da auta koja imaju slovo O, Q ili Y u broju sasije, moraju ici na prekucavanje, jer ti brojevi ne mogu proci kroz sistem tehnickog pregleda. To su uglavnom japanska vozila... Jel zna iko ista o tome? Sutra cu sve provjeriti kako i sta ide, ali po prvim pricama, haos je zavladao oko svega sto se promjenilo...

Gdje će oni prekucati tolika auta pa nema šanse!Ne vjerujem nešto da će to radit al eto :icon_rolleyes: iako imam japanca nemam tih problema :icon_smile: kod mene nepostojeći broj šasije svakako, ni po američkim standardima čak al boli me briga, papiri svi regularni pa tako da ne mogu ništa pametovat više :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top