Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Nove registarske tablice i dozvole od 28. septembra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hudler je napisao(la):
badboy je napisao(la):
samo ja bi table da imaju oznake grada... sa,sm,mo itd

hudler je napisao(la):
Ma mogu oni stiker zalijepiti, da ne kazem gdje...
Dosta mi je sto na autu moram trpiti auto oznaku, ekolosku taksu Crne Gore, posto tamo cesto putujem poslom, pa sve one stikere sa slovenackih auto-puteva... Jos malo pa cu morati izbaciti glavu kroz prozor da vidim gdje vozim...:icon_mad:

kad mozes njihovu sta ti fali i nasu



Brate njihove moram, zato sto zbog posla moram tamo ici, a i nasu cu morati...
Mislim mogu ja negodovati koliko hocu al dzaba...
Ni njihove nisam drage volje zalijpio na auto...
Samo kazem da mi ti silni stikeri opasno pocinju ici na zivce, za svaku glupost lijepi se stiker, pa dokle vise brate???





pa dok nepopunis sajbu komplet
 
Član
gaga je napisao(la):
kAcA je napisao(la):
Nove ce sigurno biti ljepse od sadasnjih ali bile bi jos ljepse da se stiker lijepi na njih :D
I da, saobracajna se ne mijenja dok ne ispunis sve predvidjene kolone

meni je nova saobracajna, ima jos 5 onih :D:D

a na teh. uvijek odem :cool:

i meni isto tako, zato sam i napiso da cu se prije rijesit auta nego ove saobracajne heheh :lol:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
pa cital iko ista
mjenjaju se tablice zato sto je to jedan od preduslova za ulazak u EU,sve drzave iz EU imaju takve tablice,dakle sa oznakom drzave u cosku.

Ja koliko znam ni ove tablice neće biti dobre,opet će se morati mijenjati pri ulasku u EU ? Valjda moraju pisati gradovi...
 
Schumi je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
pa cital iko ista
mjenjaju se tablice zato sto je to jedan od preduslova za ulazak u EU,sve drzave iz EU imaju takve tablice,dakle sa oznakom drzave u cosku.

Ja koliko znam ni ove tablice neće biti dobre,opet će se morati mijenjati pri ulasku u EU ? Valjda moraju pisati gradovi...

ne bi me ni najmanje iznenadilo :icon_mad:
a ovi sto kazu,da je ovo preduslov za EU,vi ste nasjeli na njihovu pricu,dodjite sebi...
ako zele u EU,zasto su krenuli od tablica,znate sta :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nije cudo sto kazu da smo glup narod,teska srca kazem jesmo.
 
Član
dzaba, nece se sad moc slozit neki gangsta brojevi, sto nisu stavili da mozemo ko u hrvatskoj ime napisat :D da bas, Komisija je rekla bez tablica necemo da pricamo o ulasku, samo jos tablice i unutra ste :p
 
Početnik
Trozic je napisao(la):
ja bi volio da uvedu na tehničkom da svjetla na autu moraju biti fabrička ili da imaju certifikat neki,
najgori su oni ćuneri što farbaju sprejem farove i štopke pa ti skontaj kad on koči i skreće :D
:cool::cool::cool::cool:
 
samo su nam tablice sranje s ovim brojebima i slovima, bolje su prije bile sa oznakom grada pa onda broj, kao sto je svugdje u svjetu.... al jebga sto citavom svjetu valja nama ne valja...
 
Član
nedo bog da se uvedu gradovi, jesi svjestan koliko bi bilo slupanih auta... pogotovo za vrijeme utakmice, neko ni kriv ni duzan slucajno prolazi tu, odma bi kamenja letila, nismo mi jos dogurali do tog nivoa :)
 
Član
Astra je napisao(la):
nedo bog da se uvedu gradovi, jesi svjestan koliko bi bilo slupanih auta... pogotovo za vrijeme utakmice, neko ni kriv ni duzan slucajno prolazi tu, odma bi kamenja letila, nismo mi jos dogurali do tog nivoa :)

heheheh
ko ranije Californija u Tuzli tj.
TZ - xxxx - CA
 
evo vidite,samo se jos nove tablice cekaju,sve spremno za EU :icon_mad:

Federalna Vlada je za šest mjeseci ove godine ostvarila rezultate koji su lošiji i od prošlogodišnjih, realizujući manje od 23 odsto zakonodavnih aktivnosti planiranih nacrtom programa rada, rekao je konsultant CCI za monitoring rada Vlade FBiH Denis Telić.

"Katastrofa je potpuna i nefunkcionalnost aktuelne vlasti ogoljena do kraja, imamo li u vidu da je krajnji rezultat da je Parlament za pola godine usvojio tek osam od 97 zakona iz nacrta programa Vlade", rekao je Telić.

Telić je istakao da su za šest mjeseci ministri i premijer na zasjedanjima proveli tek nešto više od 10 osmočasovnih radnih dana, što je građane BiH samo za plate, naknade za tople obroke, odvojeni život i troškove smještaja ministara, koštalo više od pola miliona KM.

On je naglasio da su novčana primanja kompletnog aparata Vlade FBiH za šest mjeseci bila veća od 50 miliona KM.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top