Golf III 1.9 TDI

Golf III 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo malo da predstavim svog zmaja.... Nemam nešto slika od prije, ali evo ovako je izgledao....[attachment=27698]

Ali....... Pošto se meni to bas i nije svidjelo.... morao sam ga ofarbat i nabacit neke fine stvarcice na njega.....[attachment=27705][attachment=27706][attachment=27707][attachment=27708][attachment=27709]
I ispalo je ovo.....[attachment=27710][attachment=27711][attachment=27712][attachment=27713]
 
Član
Ima...samo su felge premale .:D

edit: izgleda da kolega experimentira pa slika malo ima malo nema...
 
Član
odlican golf sve mi se svidja zadnji branik ;) pragovi isto lijepo mu stoje jedino naprijed po meni vr lip bi puno bolje izgledao nego taj dodatak ali ne znam tvoje auto tvoj stil uglv. fina vozilica
 
sorry imo sam nekih tehnickih sa slikama ali sada je sve oke.... ima jos malo iz unutrasnjosti i glazba...[attachment=27714][attachment=27714][attachment=27719][attachment=27718]
 
Administrator
unutra ukloniti te alu podmetace za noge, neonkice... a vanjski izgled mi nije cemu... bad look OK ali ostalo nisam za... imaju 2-3 lijepe trojkice sredjene ovdje na forumu pa pogledaj malo:icon_biggrin:
 
Član
Ako si več stavio toliko plastike izvana trebao bi malo u pod i bar 17" felgu.

Autić OK.

Najviše mi se sviđa zadnji kraj...možda malo previše strši spulja (malo bi skratio) i ovaj "špigl" look bi maknuo sa zadnjeg bočnog kraja i stavio 30-40% tamnu foliju.Vjeruj bolje leži na srebrnoj boji nego ovaj ogledalce look.

Interijer...hm..hm..

To će ti ostale kolege što te ide :D

Što je s motorom? Pa nemre serijala na ovakav prednji "opaki" pogled.:icon_question:
 
hakkler je napisao(la):
Ako si več stavio toliko plastike izvana trebao bi malo u pod i bar 17" felgu.

Autić OK.

Najviše mi se sviđa zadnji kraj...možda malo previše strši spulja (malo bi skratio) i ovaj "špigl" look bi maknuo sa zadnjeg bočnog kraja i stavio 30-40% tamnu foliju.Vjeruj bolje leži na srebrnoj boji nego ovaj ogledalce look.

Interijer...hm..hm..

To će ti ostale kolege što te ide :D

Što je s motorom? Pa nemre serijala na ovakav prednji "opaki" pogled.:icon_question:

stakla su crna, ta ogledala sam skinio, felge sam narucio,17-ke, fine, bice slike, neznam, meni je iz unutra ok i nebi nista diro osim sto cu stavit kožna sjedala, i to je to.... e da i motor... hm hm, za sad nista nisam imo u planu, ali mozda padne neki cip, ko ce ga znati.....
 
Član
Sta da ti kazem kreno si u tom smjeru i sretno ti bilo....

Ali dacu ti par savjeta sto te moze spasiti...da stavis vece feluge(vidim vec si narucio,odlicno samo da nebudu neke cunerske)da ka spustis u pod koliko je god moguce jer je ovako pre ruzno,kad si vec odradio bad look haubu onda stavi neke neke farove i masku bez znaka sa dva rebra jer je dosta ljepsa i bolja,zataniti komplet stakla sa crnom folijom(misli da sam negdje procitao da si i to odradio),u unutrasnjosti bi trebao skinuti ove presvlake i ubaciti neke sicieve i presvuci u kozu...i taj VR6/GTI lip staviti umjesto ove grtalice naprijed....

Moje misljenje i topla preporuka da bi auti licilo na nesto...

LP
 
Član
nije losa trica,meni se licno ne svidja ovaj dodatak na prednjoj karambolci,nekako mi puno strsi,spigle isto,nije to to,ima ih puno ljepsih,a ostalo tu i tamo ok,ipak i ovdje je puno truda ulozeno,sve u svemu svaka cast,bit ce to jos bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top