Golf III 1.9 TDI

Golf III 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gdje pise da moras farbat krov? ja u 3 mjesecu idem u llumar, da mi foliom rade krov na petici..
 
Astra je napisao(la):
gdje pise da moras farbat krov? ja u 3 mjesecu idem u llumar, da mi foliom rade krov na petici..

gledo sam kako to ispadne kad se folijim radi, i mogu ti reći da je puno bolje ofarbati krov, ako ti je kvalitet na prvom mjestu naravno,
jedino ako se nekad predomisliš pa poželiš da vratiš u sivu unda ti je folija bolji izbor
 
Član
The Motherfucker je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
frov mozes ofarbati slobodno,jer mislim da oko 60% auta mora biti ofarbano u onoj boji koja je u papirima u tvom lucaju siva,znaci mozes da farbas slobodno ;)

ok, hvala, ako je tako, do kraja sljedeceg tjedna slijedi crni krov, biće slike, pozdrav...

a znam kad se registrira auto tamo u papirima s tehnickog mislim:icon_rolleyes:imas 'osnovnu boju' i 'dopunsku boju' znaci ako je auto ima dvijee boje,,,al nije to nista opasno koji ce te papak zato zezat...iako ima s'paka u policiji masa
 
Član
dobra trojcica skoro ko moja. Ne svidja mi se ovaj prednji branik (mislim ovaj nastavak) i pragovi . I sta je ono nema obrtaja i kod je odignut 20 cm od zemlje :lol:
 
rega istekla a nisam atest napravio, doso neki lik da vidi jel bi mu prodao auto i reko da dolazi po njega iduci tjedan dao mi akontaciju i tako da golfurina ode........

ove sve slikice su vecinom starije.... znaci crne su folije, nisam ga htjeo puno spusti jer sam mislio stavit vece felge, a ovo sto je na slikama nije nimalo spusten...... ovaj nastavak sam stavio jer sam ga vec imo kod kuce pa sam njega stavio.... nisam imo vise love za nesto drugo... i taman kad sam narucio duboki branik auto ce otic.... al necu branik otkazat jer planiram uzet ponovo golaf i napravit ga onako kako spada.... uzet cu 1.8 gt.... 90 ks 95. ili 96, godiste nisam siguran....
 
Član
The Motherfucker je napisao(la):
rega istekla a nisam atest napravio, doso neki lik da vidi jel bi mu prodao auto i reko da dolazi po njega iduci tjedan dao mi akontaciju i tako da golfurina ode........

ove sve slikice su vecinom starije.... znaci crne su folije, nisam ga htjeo puno spusti jer sam mislio stavit vece felge, a ovo sto je na slikama nije nimalo spusten...... ovaj nastavak sam stavio jer sam ga vec imo kod kuce pa sam njega stavio.... nisam imo vise love za nesto drugo... i taman kad sam narucio duboki branik auto ce otic.... al necu branik otkazat jer planiram uzet ponovo golaf i napravit ga onako kako spada.... uzet cu 1.8 gt.... 90 ks 95. ili 96, godiste nisam siguran....



to drug ili venta mozda malo promjene,,,motor taj je extra ide dobro a i ne trosi puno ,,,gti je veliki potrosac a vr da nespominjem,,,znas i sam
 
Član
iskreo ja bi kesu na glavu kad bi vozio ovo auto iskreno da ti recem grdno je do zla boga i nebi sio u njega da se vozim a ne da ga vozim
 
rututuki je napisao(la):
iskreo ja bi kesu na glavu kad bi vozio ovo auto iskreno da ti recem grdno je do zla boga i nebi sio u njega da se vozim a ne da ga vozim

onda ti nemoj sjest i vozit se u njemu.... vidim tvoj je do jaja.........
 
Član
The Motherfucker je napisao(la):
rututuki je napisao(la):
iskreo ja bi kesu na glavu kad bi vozio ovo auto iskreno da ti recem grdno je do zla boga i nebi sio u njega da se vozim a ne da ga vozim

onda ti nemoj sjest i vozit se u njemu.... vidim tvoj je do jaja.........

e brate ima bas ljudi koji nemaju MJERU pa ljudi nemaju hljeba da jedu a on bi kao kesu na glavu,,ti mora da vozis ferrari,,,mislim sorry na off al sto nije ok nije ok,,,ispeci pa reci brate,,,;)
 
Član
isciganisa ga je maksimalno pokusavajuci da odradi nesto na njemu ali ovo :icon_cry: bankine i ovaj spojler naprijed sto ti je trebalo to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top