Golf III 1.9 TDI

Golf III 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
fidel je napisao(la):
meni se cini da ova trojka nije tdi,stil mi se ne svidja al ukusi su razliciti

tdi je unutra ali ilegalno, morao bih napraviti atest jes se blizi registracija, a i radi sebe, a sto se tico tog stila i to, meni se to svida, i volim takav stil, mislim da nije tuning nabaciti samo masku bez znaka, stavi felge, eventualno u pod, i to je to. brate to nije tuning..... ako me razumijete....

auto definitivno jos ide u pod i felge stizu poslije nove godine, nego mene zanima gdje kod vas ima dubokih branika, i koliko para. poz.
 
Druze,ovaj auto trebas spustiti,staviti felne 17x8j ,izbaciti te sive patosnice jer si vec tablu farbao u sivo(sve sljasti unutra),ima ljepsih branika koje si mogao da stavis(ne svidja mi se taj spojler prednji) ........
;)
 
ja volim što manje fabričkih dijelova na autu,
ali ovo mi je nekako previše, mislim da bi dosta
ovoga trebao izbaciti i dodati neke crne detalje
( folije, krov, felge i sl)
i felge druge, a ako ti sam sve radiš za to imaš
max.respect , samo probaj razmotriti više ideja
prije nego štro se odlučiš šta da radiš na autu,:cool:
 
Početnik
ma prijatelju neobaziri se puno na ove NEKE komentare....sve dok si ti zadovoljan svojim autom i ja sam..pa nemozemo mi nijedan od nas da tebi kaze sta ces ti uradit,jer tvoje auto tvoje pare tvoj LOOK....samo naprijed
 
sve sam ja sam radio, od bojanja auta, i ostalih djelova, do folija. narucio sam novi branik, ove felge sto sam narucio, od toga nista tako da moram da kontam kakve i sta, ovo je branik sto ce stici....[attachment=27982]

pozdrav.....
 
Početnik
svaka ti čast majstore
popcorn.gif
 
samo neznam ako bi stavio crni krov dali moram mijenjati šta u prometnoj??? to me j*e, jer ako moram onda to nebi, a svakako imam problema s murijom tako da mi ih je dosta.....:icon_biggrin:

GreenDevil je napisao(la):
fina trica al trebo si te pragove kontra postavit bilo bi ljepse

kako misliš da ih postavim kontra kad su oni urezani toćno za golf 3 sa 3 vrata, jedino da sam ih ja naknadno kasapio al nije mi to onda to, a i po meni je puno ljepše tako.....
 
Član
frov mozes ofarbati slobodno,jer mislim da oko 60% auta mora biti ofarbano u onoj boji koja je u papirima u tvom lucaju siva,znaci mozes da farbas slobodno ;)
 
M A R E X je napisao(la):
frov mozes ofarbati slobodno,jer mislim da oko 60% auta mora biti ofarbano u onoj boji koja je u papirima u tvom lucaju siva,znaci mozes da farbas slobodno ;)

ok, hvala, ako je tako, do kraja sljedeceg tjedna slijedi crni krov, biće slike, pozdrav...
 
Član
slazem se to za krov,smijes slobodno farbat,moze se nac neki papak od policajca kao sto je mom prijatelju,crvao ga za crnu haubu,ne znam kako se zavrsilo,ganjali su se pravo nesto,tebi zakon dopusta da farbas,kao sto je marex rekao do 60% auta,sjest ce mu crni krov samo tako,bit ce predobro;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top