Golf III 1.9 TDI

Golf III 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rututuki je napisao(la):
isciganisa ga je maksimalno pokusavajuci da odradi nesto na njemu ali ovo :icon_cry: bankine i ovaj spojler naprijed sto ti je trebalo to

drug mozes reci ne svida mi se to to to,,spojler ,karambolka,,,i kazes svoje misljenje fino,,,da ti se nesvida nesto a ne indirektno vrijedati nekoga,,,svi mi svoja auta najvise cjenimo i volimo tak da treba biti 'ugodan' a usput reci svoje misljenje:icon_exclaim:
 
Član
pa zar mu nije bolj erec direkno sta se kome ne svidja pa da vidi coek sam da razmisli trebali to da makne ili ne mene se licno ne svidja ali nikako njemu ako se svidja to je najbitnije ali ovdje je i stavio auto da bi dao svako svoje misljenje sto sam ja direktan to je moja stvar ja samo kazem bez cega bi mu ljepse auto bilo
 
ode golfina..... ma nemate vi beda, dajte komentare i sve, recite da vam se nesvida.... al ovo sa vrecicom je stvarno bezobrazno.... bolje recite gadan je auto i gotovo..... al neka on je oso.... sad nek se njegov novi gazda zaj*ava s njim... ja sam svoje napravio.... zao mi je sto mu nisam stavio felge vece i to..... al nek ih on sad stavlja.......briga me..... pozzzz svima.... sto se mene tice nemorate vise komentirat...... PEACE....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top