Golf III 1.9 TDI

Golf III 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vama se ovo svidja????

svaka tebi cast sredio si ga za sebe i da se ti vozas, al ja ne bi smjeo kroz grad proci s ovim da me neko vidi...
 
golfu 3 najljepše stoji onako kako jest sa blagim spuštanjem u pod vr6 lip ili nastavak fine felgice i misija završena po mom ukusu previše plastike a felge premale pozz
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
vama se ovo svidja????

svaka tebi cast sredio si ga za sebe i da se ti vozas, al ja ne bi smjeo kroz grad proci s ovim da me neko vidi...

ma logicno je da se ne moze svima svidjet,on je krenuo tim pravcem i sta ces,sredjuje auto za sebe,na kraju krajeva on ga voza
 
BHT Ovisnik
za ovaj stil nije lose,samo sto vecina nas voli german style,dobre fele,u pod,oriđiđi pragovi,vr6 ralica-lip i to je to,o ukusima se ne raspravlja,samo ti stavi malo vece felge i spusti ga jos,bit ce mnogo ljepsi:cool:
 
Član
ne mora uvjek biti german style ,al brate zna se granica dobrog ukusa....
evo ,on očigledno voli plastiku ...ovako to treba izgledati..
 
[attachment=27728]
ovako je izgledao moj prvi auto, i sj*o sam ga i morao sam ponovo uzeti golf jer mi je bilo zao tog prvog.... ja znam da ovaj sivi nije bog zna šta, ali brate, tek sam starto, ima tu jos radova, a ako bog da para bit ce svi vasi prijedlozi usvojeni, ovaj sivi ok izgleda, nije da je bas toliko gadan kao sto vi svi tvrdite, ali brate to je mojih ruku djelo, nisu bili nikakvi majstori u pitanju nego home made tuning....pa je vjerovatno meni toliko dobar jer znam da sam ga ja sam radio.... pozdrav
 
Član
ja nisam rekao da je los,naprotiv odma sam rekao da treba pohvalit trud,i brate sta te briga sto se ostalim ne svidja,ti znas sta hoces,i napravi to;)
 
Član
sta vam je svima zbog cega uvjek serete po svacijem autu ako nije german style pogledajte malo bolje pa ce te vidjet da auto upste nije lose po meni samo vr lip i maska bez znaka ostalo sve moze proci unutrasnjost je za 10 brate svaka cast na autu samo nastavi sa radom bit ce prelijepo auto.
 
Legend
puno si se trudio , bilo je tu fino posla,ja vise volim da je clean i moje misljenje da je mk3 puno ljepsi sto vise moguce u tvornickom izdanju,ali svi mi imamo razlicite ukuse , bez obzira na necije misljenje tvoje auto , tvoj Ćejf
u svakom slucaju svaka cast za trud oko golf-a ;)
 
Član
Prvo o ukusima se ne raspravlja,,,,,Slazem se sa tobom zile,,ovdje sve germanysti,,,pa nevide nista dobro u drugacijem stilu,,,i pretjeruju nekad s 'negativnim' komentarima ,,,sada ispada da na autu nevalja apsolutno nista,,,sto nije tacno,,,auto je ok samo nije spusteno i nema felge,,,eto narucio 17ke,,po mom misljenju boja kombinacija black i sive za felge,,,crne folije vec uradio,,,to ce biti potpuno druga 'slika' kad se to doda,,,pa onda eventualno promjenit prednju karambolku il jednostavno i jeftino skinuti ovaj nastavak,,,,kad se susti to ce lezati,,,enterijer po meni extra,da ne 'palamudim' bezveze oko toga to nediraj vise,,,nemora brate sve biti germany/serijsko ni unutra a ni vani ,,pa brate jel tunning il nije,,,prijedlog-ako imas 'viska' para ofarbaj krov u crno ako i ti mislis isto da bi lepo bilo...toliko od mene ,,,,pozzzz drug;)
 
Administrator
joj vi odma napadate.... ovdje smo da se druzimo i komentarisemo i da pomognemo jedni drugima... normalno svako ima svoj ukus... mozemo reci covjeku sta i kako... i uvijek ce biti i pozitivnih i negativnih komentara tako da... svako ima svoje misljenje...:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top