Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

Thx runjo
A puki brate neces vjerovati sta mi se desilo odjednom mi otisla oba nosača motora ali onaj prednji govori mi prijatelj da nekupujem nov jer ga pokida za sec pa sad kemijam negdje polovan bože sacuvaj!
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

cnic_gsi je napisao(la):
Thx runjo
A puki brate neces vjerovati sta mi se desilo odjednom mi otisla oba nosača motora ali onaj prednji govori mi prijatelj da nekupujem nov jer ga pokida za sec pa sad kemijam negdje polovan bože sacuvaj!

nov, ali uljni uzmi...
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

e svasta...:icon_eek:

funky i mene zanima taj "uljni" nosac...ima li to za keca :icon_question:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

kaze mi majstor nemoze se kupit ovdje i lazu u auto djelovima da imaju uljni kaze da to nisu! Danas je golf čučno dobio je sportske opruge zute i kratke amorte shacs super turing sad je ok nije neudoban svezan je slike postavim kasnije! NEbo je gotovo svasta nesto pozz
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

ne znam sta kazu ti vasi majstori, kakvi su oni uopste, ja znam sta ja imam na autu i sta postoji :D
HIDRAULICNI: (dolazio je iskljucivo na jacim dizelskim motorima, 51, 59kW...)
191199279C.JPG

i
obicni:
191199279E.JPG


;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

jedva cekam slike....

a ove nosace nisam vidjeo do sada ;)

to je stvarno super..samo treba vidjeti da li ima kod mene u okolimni gdje ;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

Thx funky na podrobnom objasnjavanju! Znaci hidraulicni i da se nebojim! Odavno me nije bilo nisam mogo nesto uci neznam sta je ali evo me sada ponovo :D na golfu svasta radjeno moram samo uplodati slike jer mi je ovo stari comp novi mi crko :( sada je problem drugi, kako sam ga spustio kupio odmah nove axialne ležajeve one skuplje 18km (jeftiniji su 13) i odu mi za 10 dana nisam naletio nigdje na rupu cuvo ga ko oci u glavi ali otisli su sada trazim polovnbe nema mi druge???
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

provjeri ti jesul' ti dobro postavljeni uopste :/ jer kod mog oca su jeftiniji (kod nas su 11km) postavljeni na proljece nekad i dan danas slusaju...
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

funky je napisao(la):
provjeri ti jesul' ti dobro postavljeni uopste :/ jer kod mog oca su jeftiniji (kod nas su 11km) postavljeni na proljece nekad i dan danas slusaju...

Skega mi ih postavljo 100% ispravno postavljenji ***** im sise nasekiro sam se do bola, i nemam pravo na reklamaciju :( :icon_mad:
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

ja sam uzimao u ASD-u njemacke,isto su tako nesto bili,skuplji,spusteno auto presao sam bio od tada dok nisam prodao jettu m ozda 10 000km nisam imao problema;)
golfa viđam redovno,ponekad mi cudan al fin:D:cool:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

Evo me s updejtinom da nekazete da neradim ništa! Spustio sam auto sport plinci max(nesto) i zute opruge promjenio sva crijeva od goriva to je sto se tice motornog prostora! A ovo je sto sam radio u i na autu ;)
Skino migavce

Pa ih smokiro

Onda sam kupio bužir jer mi je stari popuco pa nisam imao cime oprati šoferšajbu

Skino brizgalice

Novo :D

Kupio sam raid dino volan na piku za 20km :D imao sam ga u GSI-u i prejeben je

Evo i dokaz da je oriđiđi

Jedan dan sam isao sa mojim prijateljom i clanom foruma "BoosT666" da gleda neke djelove za svoga rocca pa smo naletili na dva usisnika na haubi od 2 yuga pa mi ih je boooooosT kupio :D :* kasnije idu na ugradnju ;)

Onda sam naletio da clan s foruma "bad_look" prodaje rubnjake za golfaciju pa sam ih kupio od njega THX

Onda sam rastavljo ventilaciju pa sam odlucio na ovoj centralnoj konzoli napraviti nove ove kocke jer su stare u k... i nepuse dobro na noge kada se okrene :D


Potom sam nabacio i felgice za zimski setup evo i razlike njih i ovih celicni


Nabavljene i sve 3 VDO cukice nek se nadje :D

Pa su mi se vratili s lakiranja branik, spojler zadnji i ralica prednja, jos se ceka maska :icon_mad:


Pa sam namontirao i farove

Evo i ih

Kupio sam i zvucnike LG 50w RMS-a nisu losi mogu proci

Pa sam ih i namontiro jbg



Evo i slika kada mi je kico tzv. boosT666 napravio naljepnice pa smo odletili do njega i namontirali ih evo i sta se desavalo :D ovo je pocetak radova 2 pive i najle na broju

Pa malo i majstor na djelu

Evo dokaza da jos stoje na mjestu


Onda su ispale centre turbo 15-ke od naseg clana funky-a pa sam ih pazario od njega za ljetni setup THX koje najvjerojatnije idu na poliranje ;)


Posto aluminiske polirane 14 idu u prodaju najvjerojatnije opet nasem clanu miji iz imotskog, a ja ih teske duse prodajem jer nemam para za ljetne gume za centre jbg takva je situacija poceo sam raditi svoje stare celicare 14 pa ce i one biti zanimljive dok nekupim gume za centre

Toliko od mene da nekazete da nista neradim pozz!
 
Top