Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Jeste iza meggi-a nemozes promasiti! Ima 2 trice gti ja sam iz jedne motor uzeo ima djelova pa vidi sta ja znam!
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

uuu dobar nema šta jel ovo i tebe zezaju obrtaji , zbog motora mk3 a dvicin sat??pa lažu, stavi tricin sat i ja ću morati.....radovi sve 5...nemam zamjerke..pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Naseg štucka zajebaje landa sonda pa ce make ic danas to da rijesava cekam izvjestaj :D
;)
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

BoosT666 je napisao(la):
Naseg štucka zajebaje landa sonda pa ce make ic danas to da rijesava cekam izvjestaj :D
;)

sutra radovi u podne, kopca se na komp, ne bude li udure sada rekli smo ga zapalit :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

HEhe hhvala na lijepim kometarima! Danas je bio na diagnostici i imam gresku na račvi od vode onaj senzor temperature nije ispravan, potenciometar klapne ler gasa, usisna kutija i lambdo sonda! Kad sve to izmjenjam vidjet cu ima li promjena nista nego katastrofa majke mi! Pozz
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

eto pohrdjala ti Hauba.....de to malo sredi kako mozes tako se vozati po gradu mislim fkt :D
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Agonija se nastavlja i boga pitaj kad ce prestat trebam sto djelova promjenuti! ;>:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

jucer sam ga vidio tamo oko onih zgrada kod slavice,s onim felgama sto su ti sad na autu stvarno predobro izgleda,bar meni ta kombinacija lezi:cool:

a nadam se da ces i to rijesiti jbmu:icon_evil:
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

cnic_gsi je napisao(la):
Ali ako nista platio sam ti lonac sad nemoram bjezat po gradu :D hahahah :*

hahahahahhahaha do stoje ne gonjam preko nje sa satarom raju trazim :lol::lol::lol:
 
Top