Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
Evo ovako da prestavim svoj zadnji kucni stroj golf 2 a sta drugo! 91 godina proizvodnje, 1.6 benzinac sa 75 horsa! Posto su i bmw i kadjo u dobra doba zavrseni morali smo se malo posvetit gofu cvaji jer nemoze stari pored nas dvojice vozat ne napilano auto :lol::lol::lol:! I evo ovako je sve pocelo! Prvo sto se odradilo je zadnji i srednji lonac od gti-a kupljen u "brum-bruma" s 2 remus nastavka! evo slike kada je doso kucu :D





To sam odmah promjeno i ispilo sam katalizator :D
I onda sam na forumu vidio da dado moj dobar prijatelj prodaje masku bez znaka, i obrvu i 2 distancera i lajsnu itd... pa sam i to kupio i donjeo kuci :D



Onda su na red dosli branici i sve lajsne oko auta da se farbaju u mat crnu! Pa smo i to odradili lagano!





Update uskoro nemam vremena! :cool:
 
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

ajd stavi to sve i fino poslikaj da vidim u komadu a nesumnjam da će moja maska dobro da leži
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

sa bmw-a i opela na golfa....sta je drug, recesija upekla ? Zaj*ajem te, samo naprijed drug, vjerujem da ce i ovaj uradak biti bomboncic ;)
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

daj bolan jos slika sto si skrt,neki dan rece u teretani da si uzeo golfa,samo cekam kad ces ga predstaviti,a sad nema slika:cool:
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

HVALA NA KOMENTARIMA SVIMA! Evo znas i sam dado da je falilo hepeka pa sam je ustelovavo sto godina ali ipak ja sam zadovoljan thx jops jednom na cjeni kao prijatelju! A recesija vlada! Evo idu slike da vas neperem vise! Maska je bila u crvenoj boji a moro samn ofarbat grile u mat pa evo i jedna slikica


A dok sam radio to kupio sam i bjele žmige 2km u vrapcicima gori sve :D





i onda je napokon i maska zavrsena i navece namontirana ne skroz bice slike i kada je zavrsena!


Jos sam radioo ali nemam vremena stara me vec zove moram po nju pozdrav
 
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

maska je upala extra ma hebeš hepek samo udri ona dva šarafa koje sam ija bio udaro i dole sveži dvije vezice od struje i nemaš zime u svakon slučaju dobro si je sredio svaka čast a cjena ma ljudi smo nismo hercegovci :lol::lol: sretno dalje;)
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

Vi ste jedna velika tunerska porodica :D

Samo naprijed biće dvičak rame uz rame sa vašim mašinama :cool:
 
Član
RE: GOLF 2 reinkarnacija :-D

Hvala dado jos jednom idemo li na pistu u nedelju!???
A schumi brate hvala na komentu, ali tesko jer je to 1.6 karb jedino ako se bude ubacivo digifant ali i to tesko da se stara prevrene neđe xD Evo nastavka!
Imao sam nazad onu maglenku ili sta li vec ruzna crvena ogromna kocka koja mi je bola oci pa sam je moro skinuti i sada moram naci nacin da zakrpim dvije pupe! Stavljen je i lonac naravno pa evo 2 kesli!





E poslje svega toga upale su mi felge u oci ostecena boja totalno ali su one prave u i extra stanju pa sam ih rijesio da ih ofarbam! I kada sam ih skinuo ugledao sam tromble u hrđi i prednje kljesta pa reko kad je bal nek je maskembal odradit cu i njih! Pa evo moj pituraj je poceo!
Sprejvi RenCo : sivi za felge i temeljni antikorozivni i crveni lak otporan na temp!





Pa sam uzeo i osmirglo felgu



Ocictio je dobro prebriso nitro razređivacem i opet cistio sušio i nanjeo temeljni lak! iznenadio sam se kako je dobar pokrpi cam i mala udubljenja :D



I nakon toga 2 ruke srebrenog za felge i to ispane nesto slicno ovome :D



Poslje sređivanja felgi bacio sam se na kljesta i bubnjeve nisam stigo za dan sve pa sam radio zadnji trap pa sutra prednji! Evo i slikica





Antikorozivni



Zavrseno!



Izgled!





Samo nisam dobro gumu zastitio pa sam krv propiso dok sam je ocistio :icon_twisted::icon_mad:
I sad sam to sve ponovio na prednjem djelu!

Prije









Zavrsio!



Pa od svoje dosade rijesim zasarafit zadnju tablu star bio okvir a i nesvidja mi se nikako pa da ga olaksam za 0.5 grama :lol:





I na kraju sam ga oprao i usliko 2 puta da vidim jesam li radio ista xD





Bujrum komentarima! Savjeti dobro dosli! U planu je ralica GTI uska karambola, kristalne stopke, farove s krizevima, skono sam folije njemacke pocele se ljustit pa sam ga konto i blago zatamnit i to bi bilo to! Felge mu mozda nabacim ove sto radim! Spustanje nedolazi u obzir jer je on jedini najbrzi po gradu trotoari i rupe su za njega mala maca!
 
Top