Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

funky je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
dobar projekat,samo naprijed ;)
daljinsko otkljucavanje i taj stil je po mom misljenju "nidje veze" :icon_rolleyes:

kakve veze ima otkljucavanje auta sa stilom bgti ?? :D nidje veze
a cnice, hoces da ti pokazem kako ce mu leci one felge ?? :D

ima veze,pogotovo na jednom ovakvom autu,daljinsko otkljucavanje je dio auta,a dijelovi cine tj.daju karakter nekom stilu...
svako ima svoje misljenje,za ovaj stil treba najvise maste i originalnosti,promjena,a kolega je na dobrom putu ;) :icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

:D
ljuboje je napisao(la):

Ljubo, ti bi da on od dvice pravi kecu haha :D
gdje nadje te police ***** ti, hocu i ja to :cool:
@tvrdom "ima veze,pogotovo na jednom ovakvom autu,daljinsko otkljucavanje je dio auta,a dijelovi cine tj.daju karakter nekom stilu..."
drug, to je isto da kazes, na ovom stilu nece stojati gud jer gume, nego stavi briđston :icon_confused:
nit' se to vidi, nit to sta ugrozava, jednostavno lakse ti otkljucati auto i to je to :D
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

super ti je golf..svakim danom mi se sve vise i vise svidja...lijepo si ukomponovao rat i army...svaka ti cast..... :cool::cool::cool:

a evo kako je to kod mene bilo nekad (mislim na mijenjac) :icon_smile:

25042010073.jpg

img2473800x600.jpg


samo naprijed punom parom :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

Hvala na komentarima trudim se pomalo :D! A felge ce ici na zimski setup upravo sam udomio centra turbo felgice za ljetni setup pa se sada imam s čim sekat do ljeta :D danas promjenio sva crijeva od goriva na autu malo osvježenje ;) samo nakon sto sam sve promjenio u podvozju osim amortizera i zglobova opet kada polazim imam neki tup zvuk u desnom točku, iako sam mu odradio špuru opet neki vrag klapa!

kaseljxxx je napisao(la):
Ma jeli ovo rucica za mjenjac od bombe??? m75 :cool:

Jeste od bombe je rucica evo doktor puki je vec davno to napravio :D
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

tup zvuk...kao cesanje....konstantno ili kad kocis :icon_question:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

puki jesil ti ono drzo kokosi u kecu

a dobro napredujes (nerade smajlici pa bi nesto i postavio :) )
 
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

brate viđam te u zadnje vrijeme često po Mostaru jer studiram doli... baš sam te vidio jučer kod onog semafora di je kafić longkawi, trojica ste bili u autu išli prema bijelom brijegu... stvarno je pojava na cesti... samo što PLAČE za spuštanje i te felge koje već imaš 14" i još bih dodao masku stare tipe s lajsnama i bi bio glavni u Mostaru :D
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

Svidja mi se kako si poceo.. procitao sam malo te postove sto se tice alarma nek si ugradio mislim da to nema nikakve veze sa stilom auta al haj.. Felgice mi se svidjaju odlicne su.. Malo da ga jos spustis bio bi ;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

im-mijo-g2 je napisao(la):
brate viđam te u zadnje vrijeme često po Mostaru jer studiram doli... baš sam te vidio jučer kod onog semafora di je kafić longkawi, trojica ste bili u autu išli prema bijelom brijegu... stvarno je pojava na cesti... samo što PLAČE za spuštanje i te felge koje već imaš 14" i još bih dodao masku stare tipe s lajsnama i bi bio glavni u Mostaru :D

bi kad mene nema :D
vidio sam golfa danas, dobar je, samo malo retrovizori mi nisu sjeli, ne znam sto..
Bice drugi put vise vremena da se to pregleda :)
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update na str. 11 i 12

pukim48 je napisao(la):
tup zvuk...kao cesanje....konstantno ili kad kocis :icon_question:

Brate kad polazi kao kad je kugla otisla pa svaki okret hume negdje udari neznam kako da ti objasnim!

im-mijo-g2 brate javi se reci mijo s foruma pa ce mo na pice od dosade :D a spustanje dolazi cim narucimo ja i dva prijatelja s foruma(kićo i sandro) neke gewinde pa gledamo neki popust itd... to ce kićo da rijesi ja sam samo tu kad treba keš dati :(

NeleX hvala brate sad ce ici na zimski setup jer sam od naseg clana funky kupio centra turbo felgice pa ce mo se na tome kotrljati ljeti :D

Funky uspio sam sastavit golfaciju poljeće sada :D a retrovizori su čik šik dobri do bola samo sto cekam neku posliljku tada ce stići retrovizori koji ce ostati na njemu dosta dugo ;) pozzz svima
 
Top