centurion bike s diskovima ili bez?

centurion bike s diskovima ili bez?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da ja sebi to uzimam, uzeo bi V-brake, kako vec mnogi napisase :icon_biggrin:

Ako nije hidraulika, onda ti i ne treba disk...
 
Član
mtopic je napisao(la):
George je napisao(la):
hvala ti pomogao si mi ;)

Nema na cemu drug ... sretno ;)

Ajd mi posalji neki link od te prodavnice gdje kupujes bajk, ako imas ... moze na pp ...

a nemaju stranicu svoju i ja sam prije tražio, probaj DOST čitluk
znam samo da im je ok servis i imaju sve zivo

VR6Boki je napisao(la):
Da ja sebi to uzimam, uzeo bi V-brake, kako vec mnogi napisase :icon_biggrin:

Ako nije hidraulika, onda ti i ne treba disk...

a zasto? svi to pišu a nitko baš da napiše razlog zašto je v brake bolji od mehaničkog diska
 
Član
George, jesi moćan, sad ćeš biti glavna faca u Međugorju, jer tamo nitko ne vozi biciklO:lol:
@Frenki i ekipa, jel zna netko, gdje u mostaru ima dobar majstor za bicilke, imam nekakav, neznam koja je marka, ali ima shimanove i pedale i mjenjače, ali je dosta toga polomljeno (mjenjači na volanu), i treba mi dobar serviser da me neće oderati......
 
Član
Yellow je napisao(la):
George, jesi moćan, sad ćeš biti glavna faca u Međugorju, jer tamo nitko ne vozi biciklO:lol:
@Frenki i ekipa, jel zna netko, gdje u mostaru ima dobar majstor za bicilke, imam nekakav, neznam koja je marka, ali ima shimanove i pedale i mjenjače, ali je dosta toga polomljeno (mjenjači na volanu), i treba mi dobar serviser da me neće oderati......

hahaha pomalo se svi bajkovima okreću trend je to kad ajkula kupi svi kupuju zato su mi popust dali :lol:

a dopeljaj ga u dost oni su ti najbolji odma ce ti rec koliko ce te kostat pa volja te radit ili ne
 
Član
Yellow je napisao(la):
George, jesi moćan, sad ćeš biti glavna faca u Međugorju, jer tamo nitko ne vozi biciklO:lol:
@Frenki i ekipa, jel zna netko, gdje u mostaru ima dobar majstor za bicilke, imam nekakav, neznam koja je marka, ali ima shimanove i pedale i mjenjače, ali je dosta toga polomljeno (mjenjači na volanu), i treba mi dobar serviser da me neće oderati......


Imas onog lika pored starog trznog centra, ako on jos radi. A imas i onog pored sata kod Vilija. Pa pogledaj mozes li sta kod njih. Ako ces sta ozbiljni otidji u ovaj Dost on ti je preko puta Leda. Najbolje ti je kupi djelove i ti sam postavi to nije to auto da ga vozis na servis :D:D
 
Član
MA BMX-a sam znao u dušu, zatvorenih očiju sastavit i rastavit u šaraf, ali ova novija čuda mi idu na živce. Kupio sam , neznam kako se kaže, onaj mjenjač za brzine koji dođe dole na lančaniku na točku, i neznam ga uštimat zaboga, non stop mi preskače, a trebao bi zamjenuti i ove na volanu... 'ko će to nać jbt
 
Član
Yellow je napisao(la):
MA BMX-a sam znao u dušu, zatvorenih očiju sastavit i rastavit u šaraf, ali ova novija čuda mi idu na živce. Kupio sam , neznam kako se kaže, onaj mjenjač za brzine koji dođe dole na lančaniku na točku, i neznam ga uštimat zaboga, non stop mi preskače, a trebao bi zamjenuti i ove na volanu... 'ko će to nać jbt

iznenadio bi se kako jeftino to bude :) ostaviš ga u dosti dan dva i ko nov
 
Član
kad ti kažem da možeš oba točka s novim gumama za 50 km staviti, poprave ti mašinu stave jeftinije šiftere ma bolan otiđi i pitaj nemože preć 100 maraka da ga ebeš
 
Član
ja sam imao bike sa diskovima na sajlu, dosta bolje koce, i bolju kontrolu ima vozac ;)
vozao sam par godine nikakvo odrzavanje nije bilo potrebno..plus sto izgleda super :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ja sam imao bike sa diskovima na sajlu, dosta bolje koce, i bolju kontrolu ima vozac ;)
vozao sam par godine nikakvo odrzavanje nije bilo potrebno..plus sto izgleda super :)

vozio sam ga malo i prezadovoljan sam :icon_smile: jedva čekam sutra da ga malo probam po makadamu, kočnice su stvarno ok al treba im još da se razrade, prejebeno izgleda alu ram 22" široke ručke i ti diskovi, pun pogodak
 
Član
Dobro đorđe sunce ti tvoje... ideš i ti samnom, pošto si ti frajer u svom kraju, pa možda mi daju popust :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top