Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta je objasnio ? mozda se covjek ne konta,uzece kantu,proklinjati je do kraja zivota,bolje da ga neko savjetuje...koliko toliko ce se moci lakse presabrati.
 
Član
Tako isto kad ga ti budes prodavao bit ce na cijeni u odnosu na neke marke :)
A u PM koliko raja moze palamuditi, a najjaci su mi ovi sto nisu ni kupili auto a razmisljaju o prodaji. Pa jel ga kupujes da vozis ili da ga prodas?!

Dzaba mi ovdje pisemo kad je on nanijetio kupiti G4.
Ako se dobro sjecam (a ne da mi se traziti na 10 str) sa platom od 500-600 KM, sve novije od G3 ce te zaviti u crno sa imalo ozbiljnijim kvarom, a nema ga da se ne kvari, pa ce ti auto stajati 2 mj. Razmisli malo i o odrzavanju. Nije ni G4 jeftin za odrzavat kao G3 ili G2, a da ne pominjem 100x komplikovaniji sistem rada i 100x vise potencijalnih kvarova.

Lijepo je voziti novije auto, al dobro razmisli koliko si dug i sirok i po tome uzimaj jorgan.Sretno tebi sta god na kraju kupio...
 
A u PM koliko raja moze palamuditi, a najjaci su mi ovi sto nisu ni kupili auto a razmisljaju o prodaji. Pa jel ga kupujes da vozis ili da ga prodas?!

Dzaba mi ovdje pisemo kad je on nanijetio kupiti G4.
Ako se dobro sjecam (a ne da mi se traziti na 10 str) sa platom od 500-600 KM, sve novije od G3 ce te zaviti u crno sa imalo ozbiljnijim kvarom, a nema ga da se ne kvari, pa ce ti auto stajati 2 mj. Razmisli malo i o odrzavanju. Nije ni G4 jeftin za odrzavat kao G3 ili G2, a da ne pominjem 100x komplikovaniji sistem rada i 100x vise potencijalnih kvarova.

Lijepo je voziti novije auto, al dobro razmisli koliko si dug i sirok i po tome uzimaj jorgan.Sretno tebi sta god na kraju kupio...
Nevidim razlog za citat ?
 
Član
sta je objasnio ? mozda se covjek ne konta,uzece kantu,proklinjati je do kraja zivota,bolje da ga neko savjetuje...koliko toliko ce se moci lakse presabrati.

Druze ja sad bio kod svog mehanicara, druga. Covjek koji popravlja sve tipove i saslusao njegov savjet. Iskreno nije mi jasno ali barem na Tuz. Kant. Svi kazu da je VW najneudobniji najkvarljiviji i najeftiniji za odrzavanje
 
Član
Druze ja sad bio kod svog mehanicara, druga. Covjek koji popravlja sve tipove i saslusao njegov savjet. Iskreno nije mi jasno ali barem na Tuz. Kant. Svi kazu da je VW najneudobniji najkvarljiviji i najeftiniji za odrzavanje
To svi znaju, ali se zbog onog zadnjeg (najjeftiniji) odlucuju za kupovinu.

Ali na kraju opet skuplji izadje, mjenjas stalno neke stvari, koje su jeftine...
 
Član
A najbolji dio je za dizne,npr tebi ne valja dizna,skine tvoju da ti fol ispravnu,a tvoju opet drugom liku i tako u krug......
 
Član
Evo, ja ti mogu reć iz svoje perspektive, pa ako ti može pomoći. Imam primanja znatno veća od tvojih i kad sam kupovao auto, pokušao sam koristiti mozak koliko je to bilo moguće heh. Tražio sam da malo troši, ima klimu i da je jeftin za održavanje. I kupio sam Focus mk1. Da budem iskren, do tada Ford-a uopće nisam smatrao autom, već sam ga kupio na preporuku, što se pokazalo stvarno dobrom investicijom. Dijelove za veliki servis sam platio 65KM, a zamajac mu je fiksni, tako da je to automatski plus. Lafete su ko u golfa dvice, možeš mijenjati samo čahure, a jedna ti je 20KM. Od opreme imam klimu, grijanje siceva, komande na volanu i grijač prednje šajbe. trenutno mi je to dovoljno. Eto, nadam se da ti je moje iskustvo bar malo pomoglo u odabiru. LP
 
Član
Nema pametnih glava,ovo je prica o kupovini vozila i lik se boji da se ne zajebe,pa pita za savjet,normalno 90% su ti savjeti isti na bilo kom forumu da je pitao,ali to je tako i pored toliko savjeta i to ponavljanih opet na kraju moze da se zezne prilikom kupovine jer moras imati i malo srece osim para a i dobrog mehanicara kad povedes opet moras i srece imati....uostalom pricamo o golfu 4 to je kao da se 2006 pricalo o dvici znaci nema tu tople vode i ptice na grani znaju sve o g4 i autoplacevima u nasoj zemlji......
 
Član
Normalno da se može staviti, ali to automatski znači ulaganje, i to ne malo ulaganje. Svako rabljeno auto zahtjeva ulaganje i tu nema zavaravanja, ali ako uz neko redovno održavanje moram platit i zamajac, onda ga j..i.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top