Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa jes on ako 7000 za auto kupi fokusa za 4500 i ostane mu para,a cetvorku ako uzme malo,ili nimalo ce mu ostati od te sume za odrzavanje da se nadje
 
Drug po ovim svim postovima ja mislim da si zakljucio da se drzis -cvaje- hehhe. Uzmi bolan golfa 4 i cao.......uzet ces neku glupost i poslje ces govoriti hebo ovo kud ne uze golfa 4........on ti je neka sredina i gotovo, nek prica ko sta hoce.
 
Dajte bolan, dizel od 700-6000 obrtaja brokti, tandrce, bez obzira bio to Common Rail ili neki stariji. Jednostavno se razlikuje od benzinaca

Ko kaze da mu je fino cuti dizela, laze sam sebe
hajde nađi nekog 300d mercedesa, šestaka, jeste da je na leru čudan zvuk, ali u obrtajima tom motoru zavidi benzinac, mogu garantirat.
 
Poslednja izmena:
Član
gledaj niko nece da plati 50_100km za pregled u ovlastenom nakon toga pregled limara tj lakirera isto tako pedesetak i da dobije 90% informacija o stanju auta i da se na osnovu toga skonta:
sta su mu buduca ulaganja odmah sta u narednom periodu koliko planira da vozi i da na osnovu toga kupi auto

pod uslovom da se uklapa u tvoje kriterije tj da ti se auto lajka, da ti potrosnja auta odgovara. cijena registracije. odrzavanja ititd

skontaj koji ti se auto svidja sigurno da se moze naci primjerak za sebe, a donositi neke odluke na osnovu marke je van svake pameti

puno je varijabli koje treba uzeti prilikom kupovine, te varijable su sve nas razlicite jel porodican covjek i momak nemogu da trose isto kesa na auto iako to obojca zele:) ovo je samo jedan primjer
 
Član
gledaj niko nece da plati 50_100km za pregled u ovlastenom nakon toga pregled limara tj lakirera isto tako pedesetak i da dobije 90% informacija o stanju auta i da se na osnovu toga skonta:
sta su mu buduca ulaganja odmah sta u narednom periodu koliko planira da vozi i da na osnovu toga kupi auto

Ja sam tako zeni C3 uzeo. Pregledao ja vizuelno sto sam mogao, vidio da mi na prvu odgovara, platio petobanku pregled u ovlastenom, i odma sam znao na cemu sam, na osnovu toga i skonto koja mi je prihvatljiva cijena.

Takodjer, kad u ovlastenom dobijes na papiru nedostatke, pa trazis od njih na licu mjesta cijene dijelova, mozes skinuti dosta vise od tih 50ak KM, tako da bih ja uvijek radio pregled u ovlastenom, bez obzira kakav majszor isao gledati...
 
Administrator
gledaj niko nece da plati 50_100km za pregled u ovlastenom nakon toga pregled limara tj lakirera isto tako pedesetak i da dobije 90% informacija o stanju auta i da se na osnovu toga skonta:
sta su mu buduca ulaganja odmah sta u narednom periodu koliko planira da vozi i da na osnovu toga kupi auto

pod uslovom da se uklapa u tvoje kriterije tj da ti se auto lajka, da ti potrosnja auta odgovara. cijena registracije. odrzavanja ititd

skontaj koji ti se auto svidja sigurno da se moze naci primjerak za sebe, a donositi neke odluke na osnovu marke je van svake pameti

puno je varijabli koje treba uzeti prilikom kupovine, te varijable su sve nas razlicite jel porodican covjek i momak nemogu da trose isto kesa na auto iako to obojca zele:) ovo je samo jedan primjer

Upravo tako. U Grand Auto u Tuzli ljudi za 30 KM izvrše dijagnostiku, pregled trapova, podvozja i sta vec ide. Mene za 30 KM spasili bar 500 KM troskova i to kod obicnog majstora, dok bi kod njih taj popravak kostao oko 800 KM. Na ostala 2 auta sto sam gledao majstor me spasio sličnih troškova jer su u oglasu svi fino usminkani, ali kad covjek podigne na dizalicu, ti kao nikakav poznavaoc automobila vidiš neke nedostatke, a plus gdje je ono što majstor nađe. Ali recimo 30 KM je smiješna cijena za pregled auta, koliko te kasnije može koštati.
 
Dobro covjek kaze, ja ne bih nikada kupio auto da ga licno i uz majstora ne pregledam odozdo znači podvozje to je veoma bitno..................
 
Član
gledaj niko nece da plati 50_100km za pregled u ovlastenom nakon toga pregled limara tj lakirera isto tako pedesetak i da dobije 90% informacija o stanju auta i da se na osnovu toga skonta:
sta su mu buduca ulaganja odmah sta u narednom periodu koliko planira da vozi i da na osnovu toga kupi auto

Nekad i pregled u ovlaštenom zna zeznut. Član @zlajaaa je tako kupio Corsu u Mostaru i odvukao u ovlašteni na pregled. Rečeno mu da samo remen treba promijenit, a auto za 300km potrošilo 3,5l ulja. Rezultat svega: mijenjanje motora.
 
Super Moderator
sad ozbiljno, jel hoces provjeren auto koji je redovno odrzavan, bez udesa, sa pravim kilometrima i servisnom historijom i da znas sta kupujes i sta te ceka? nije vw, ispod 7000 je cijena. javi se u inbox da ti pokazem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top