Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo me.

Prvo iskustvo lik stavio cijenu 6700 registrovan jos par mjeseci. Ajd reko velika cijena, dobra roba.

Kaze goni dje hoces i ja ga otjeram svom majstoru.

Golf udaran zavaren preko pola vidi se na pragovima.


Kilometraza umjesto napisanih 300 iznosi 360

Na motoru pusta ulje

Brava na gepeku ostecena i pusta vodu po litra vode ispod rezervne gume .

Sreca pa odoh mehanicaru. Volio bi cuti jos informacija za te iz tuzle sto vrse pregled pa da njima sljedeci put odem.
 
Član
Prvo pa musko,dobro si startovao ne daj se,pazljivo gledaj i pregledaj sa ljudima od struke,zar nemas nekog svog ko zna nekoga da prodaje golfa u dobrom stanju,nije maserati heh :)
 
Član
hajde nađi nekog 300d mercedesa, šestaka, jeste da je na leru čudan zvuk, ali u obrtajima tom motoru zavidi benzinac, mogu garantirat.
kako to mislis kolega ? na leru je traktor a u "obrtajima" samo zvizdi jer je ,nadam se da ces se sloziti prepakovan turbo veci od bog te pitaj cega...dakle nije stock...nije do rasprave al je besmisleno i pokusavati stati u odbranu dizela i zvuka....jednostavno ne ide.
 
Član
Hahhahahah rekoh ja da je on unaprijed odlucio sta ce uzeti. Da si odmah to napisao mogli smo se sacuvati 10 stranica raznih gluposti.
Ja vec vidim da ovo nece na dobro, cim ti ides gledati G4 sa 300.000 za 7.000, u kojem je unutrasnji dojam dizajna, golf 3 star 20 i kusur godina.

Tuga, al tvoje pare tvoj izbor. Sretno...
 
Hahhahahah rekoh ja da je on unaprijed odlucio sta ce uzeti. Da si odmah to napisao mogli smo se sacuvati 10 stranica raznih gluposti.
Ja vec vidim da ovo nece na dobro, cim ti ides gledati G4 sa 300.000 za 7.000, u kojem je unutrasnji dojam dizajna, golf 3 star 20 i kusur godina.

Tuga, al tvoje pare tvoj izbor. Sretno...
Ma nije čo'ek imao koga drugog zafrkavati pa naletio malo na forum, čuo da je ovdje fina raja :D:D
 
Član
Hahhahahah rekoh ja da je on unaprijed odlucio sta ce uzeti. Da si odmah to napisao mogli smo se sacuvati 10 stranica raznih gluposti.
Ja vec vidim da ovo nece na dobro, cim ti ides gledati G4 sa 300.000 za 7.000, u kojem je unutrasnji dojam dizajna, golf 3 star 20 i kusur godina.

Tuga, al tvoje pare tvoj izbor. Sretno...

Nisam odlucio. Sve je pocelo sa tri auta Golf 4 mercedes i passat. Dok mi ljudi nisu poceli pisati citroene , peugeot, fiat ispade da niko ovdje na forumu ne vozi lose auto i da su svi prezadovoljni .

Davno mi je jedan covjek reko. Ne postoji lose auto.
Postoji los vozac ili los mehanicar. I toga se drzim .
 
Administrator
Nisam. Jednostavno sam ocijepio i hocu da to bude cetvorka.

Od danas samo trazim uvezeno i da budem prvi bh vlasnik.
Octavija je ista kao i golf 4 što se tiče bilo čega, dijelovi u potpunosti isti, ali nebitno. Ti si zacrtao za golfa u startu i nisi trebao ni pitati forumaše.
Al' ćeš se usrećiti ako tražiš uvezeno i da budeš prvi vlasnik i BiH. Po mom mišljenju velike su šanse da ćeš se zeznuti. To što je uvoz ne mora značiti da valja, šta više prije ćeš naletiti da ne valja, jer ti očigledno misliš ako je iz uvoza to je top auto(ne kažem da ih nema u idealnom stanju).
Ja sam mišljenja što valja ovdje valja i tamo, odnosno što je skupo ovdje skupo je i tamo, jer tamo se većinom kupuju loša auta (čitaj jeftina) koja se dovoze ovdje pa se onda ušminkavaju, varaća se kilometraža i td.
 
Član
sto auto mora biti top? ja bi gledao sto solidnije neznam sad kako se krecu 4 ali bi uzeo jeftinije i utuko ostatak para u nove dijelove i rahat. mali,veliki servis diskove, kvacilo i ostali sitnice i rahat poslije toga tesko te moze jebati

znaci taj rang po meni je bolje solidno stanje plus ulaganje tvoji dijelovi i majstor nego potraga za top stanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top