Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
kao sto porschefan rece jednom (mislim da je on) alfa 166 FL nije napravljena da bude ljepsa, nego da bude modernija, tako je kod svih alfi. prvi modeli imaju bezvremenski dizajn, FL modeli brzo zastarjevaju.. 166 je takva kakva jest, al de malo obrati paznju na detalje, linije koje prate auto i svi dijelovi ostali koji su u tom nekom dizajnerskom tonu.. golf 4 izgleda isto kutija, sav kockast, nigdje nikakve linije, vrata isto kocka, prozori isto.. golf lici na auto tek od petice, a i ona nazad sa obicnom karambolkom (lip na njoj) lici vise na kadu i na banjicu za kupanje djece nego na dio auta, al eto otom potom.. ljepota je u oku posmatraca svakako
 
Član
Jedina alfa kojoj skidam kapu je 159....a ovk sve prije je ravno katastrofi. Njen kvalitet govori sve...starih modela nigdje..ista prica i sa francuskim autima.
 
Super Moderator
jesil ikad imo alfu? koja kvaliteta? moja alfa je stara 10 godina, evo 11 joj godina, nijedan se prekidac nije ogulio. kod svakog audija njenih godina i VW-a svi prekidaci su oguljeni. o kojoj kvaliteti pricamo? ono cime se VW najvise hvali a to je kvaliteta zavrsne obrade, bas tu kiksaju. druga alfa sto sam imo je bila stara 13 godina i imala na satu 320000km. orginal zamajac i kvacilo, turbina, dizne, sve orginal na njoj - a dizel. nijedan prekidac nije oguljen, crna kozna sjedista nigdje propala ni zgulila se. o kojoj kvaliteti to pricamo?
 
Član
Evo nakon duzeg razmisljanja i citanja svih postove na forumu http://bhtuning.com/threads/auto-do-7k.99739/page-5#post-1371314 odlucih se. Sva auta koja su predlozena u temi i sva misljenja su uvazena.
Buduci da kod mene plata ne prelazi hiljadu u svakom slucaju moram se odlucit na optimizaciju pa cu morati odabrati golfa IV.

Po lokalnim pricama tipa "Nemoj TDI niti TDI to se kvari. To kad se pokvari dizna ode oooooooj ovo ojjjj ono " prinudjen sam da potrazim klasiku.

Dakle linkovi od auto kuca ili privatnika koji se bave uvozom vozila pa stovise i auta koja su registrovana na bh table su dobro dosli ovdje. Jedini uslovi su da je TDI 66 kw i da ima 4 vrata ostalo je sve zanemarivo.

Jos jednom hvala svima koji su ucestvovali na prosloj temi.

LP

P.S A morate priznati da je prelijep ako nista http://www.olx.ba/artikal/20157079/mercedes-c-klasa/
 
Super Moderator
Evo nakon duzeg razmisljanja i citanja svih postove na forumu http://bhtuning.com/threads/auto-do-7k.99739/page-5#post-1371314 odlucih se. Sva auta koja su predlozena u temi i sva misljenja su uvazena.
Buduci da kod mene plata ne prelazi hiljadu u svakom slucaju moram se odlucit na optimizaciju pa cu morati odabrati golfa IV.

Po lokalnim pricama tipa "Nemoj TDI niti TDI to se kvari. To kad se pokvari dizna ode oooooooj ovo ojjjj ono " prinudjen sam da potrazim klasiku.

Dakle linkovi od auto kuca ili privatnika koji se bave uvozom vozila pa stovise i auta koja su registrovana na bh table su dobro dosli ovdje. Jedini uslovi su da je TDI 66 kw i da ima 4 vrata ostalo je sve zanemarivo.

Jos jednom hvala svima koji su ucestvovali na prosloj temi.

LP

P.S A morate priznati da je prelijep ako nista http://www.olx.ba/artikal/20157079/mercedes-c-klasa/

pisi sve u ovoj temi, nema potrebe da se teme duplaju. to dizna ne dizna sto ti pricaju je glupa prica. sta ako crkne dizna? 100KM polovna u dobrom stanju i trajace ti dok je auto kod tebe
 
Član
pisi sve u ovoj temi, nema potrebe da se teme duplaju. to dizna ne dizna sto ti pricaju je glupa prica. sta ako crkne dizna? 100KM polovna u dobrom stanju i trajace ti dok je auto kod tebe
Kao sto sam i pretpostavio svi hoce biti mehanicari a znaju vodu u brisace nasuti kao i ja. Dakle nije ni to strasno. Kako si upoznat sto se tice potrosnje koja je razlika u odnosu na 66kw
 
Super Moderator
Kao sto sam i pretpostavio svi hoce biti mehanicari a znaju vodu u brisace nasuti kao i ja. Dakle nije ni to strasno. Kako si upoznat sto se tice potrosnje koja je razlika u odnosu na 66kw

pd manje trosi od tog 66kW. razlika u potrosnji izmedju 74, 96, 110kW itd je mizerna, tako da ko ti kaze nemoj 130 KS il 150 jer puno trosi, prica gluposti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top