Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja ne mogu vjerovat kakvih komentara ovdje ima. Golf 4 se ne moze reci da je los auto, ali i dizajnom i udobnoscu je daleko iza vec spomenute 307ce. Pricate o cijeni odrzavanja, majstorima i slicno. Evo recimo nekih dijelova za 307, spona 11km, kugla 17, veliki servis dodje s rukama do 250km, ulje i filter 46-48km. Treba li dalje da se pise. Auto je udobniji,prostraniji i za deceniju ljepsi od golfa. Ja sam uvijek bio u VAG grupaciji, ali kad probas i nesto drugo promijeni se gledanje na neke stvari. Isao sam u sarajevo par puta s golfom IV karavan, bogami mi dodje isto ko u italiju kad idem, cim udjem u kucu odma u krevet. Recimo isao sam s koleginom lagunom, ma rahat, udobna duplo. Polo kojeg sam imao isto, sjedista profilisana, lijepa, ali samo na tome ostaje, ko klupa bogati
 
Član
Ja ne ulazim ko je auto bolje tipa golf 4 pezo 307 itd,sve je to smece,ali za te pare i za sta njemu treba,a covjek je naveo sta mu treba to je golf 4 obavezno i minimum 1.9 tdi 74kw,pa navise,ispod nikako,e sad mozemo jos pametovati ali to je to
 
Pa za te pare moze da vozi w210,e39,166,A6,Passata 5.5 od vecih auta,od manjih sta god hoce,sve sto kupi za te pare ce bit bolje od golfa 4,realno.
 
Član
To sto ti pricas druze,on je do sad vozio golfa 2,a sad hoce malo nesto bolje da napredovao u zivotu i bolje se osjecajo,a ti mu preporucujes 166-cu,mislim bilo sta da pisem je suvisno
 
Član
Pa druze hocu ovo da kazem sta ce on da radi sa 166-om npr,prvo to je extra auto vise klase,treba puno vise para za normalno odrzavanje,ne pricam o vandrednim troskovima niti pricam da se italijani kvare,osim ako nema potrebu za tako velikim autom,a on to nije naglasio,ali je naglasio da je dosad vozio "dvicu", pa je logican slijed dogadjaja da predje na golfa 4a ne na alfu 166,jer npr nije vozio mercedes 124 pa da bi prelazio na vece aute
 
Super Moderator
pa nije da nisi upravu u nekim stvarima, al je trazio udobno, golf 4 to nije svi znamo. ta alfa je dobar auto ako on ima zivce za alfu, jer zna nervirat. al ako nadje dobro odrzavanu alfu, nista je skuplje nije voziti od golfa vjeruj mi. jedino sta se vise kvari je ovjes, ostalo je sve izdrzljivije
al kao i obicno, autori ovakvih tema se vise ne pojave
 
Član
pa nije da nisi upravu u nekim stvarima, al je trazio udobno, golf 4 to nije svi znamo. ta alfa je dobar auto ako on ima zivce za alfu, jer zna nervirat. al ako nadje dobro odrzavanu alfu, nista je skuplje nije voziti od golfa vjeruj mi. jedino sta se vise kvari je ovjes, ostalo je sve izdrzljivije
al kao i obicno, autori ovakvih tema se vise ne pojave
Slazem sa svim gore navedenim
 
Pa i moj otac je nekada vozio jettu 2 i golfa(1997),pa je probao 190,onda w124 i sad vozi W211,po tvojoj logicni je trebao voziti golfa 5,nigdje veze.Nije vw jedini proizvodjac vozila.
 
Pouzdani i auto kojeg ce se navozati.....ali njegove pare uostalom nek kupi sta hoce...bolje i da je manje udoban nego da je bas udoban pa da mu se udobno po majstorima vozati.......Auto je da se vozi prije svega a vw ide na kvalitetu mehanike......jesu skrti sto se tice opreme ali jbga nemoze i jare i pare....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top