Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alfu nisam imao niti bi me rat natjerao da je imam. 2 dobra prijatelja imala. Plakala dok ne prodase....sad su na audi masinama.

Sto se tice golfa 4 tu da pomognem momku...nemoj 66 i 81kw...starije tipe motora i veci potrosaci. I nemas potrebe za jacim motorom od 74kw...ne sto se tice potrošnje vec je i registracija skuplja 150 i vise km...ako se odlučiš na jaceg onda uzmi 96 prije 85kw jer 96 sila...al i uzece ti oko 9l gradske :)

74kw leti. Ide kao iz pracke da ga bacis!
 
Član
Alfu nisam imao niti bi me rat natjerao da je imam. 2 dobra prijatelja imala. Plakala dok ne prodase....sad su na audi masinama.

Sto se tice golfa 4 tu da pomognem momku...nemoj 66 i 81kw...starije tipe motora i veci potrosaci. I nemas potrebe za jacim motorom od 74kw...ne sto se tice potrošnje vec je i registracija skuplja 150 i vise km...ako se odlučiš na jaceg onda uzmi 96 prije 85kw jer 96 sila...al i uzece ti oko 9l gradske :)

74kw leti. Ide kao iz pracke da ga bacis!
I ovo za potpisa.....
 
Golf 4 tdi 74kw potrosnja nece nikad preko 7l gradske a otvorene s klimom punim autom oko 130-140km na sat trosi 5.6-5.8 moze mozda i nize. :D
 
Koliko kod ti trosi npr. 1.9 TDI samo ga nemoj voziti u 5etoj 55km/h to auto nije da se tusika, ono hoce gasa...hoce da mu je taj turbo aktivan.......ako ga kontas gusit i tusit isto baba onda uzmi sdi......ako volis stisnuti auto onda idi na TDi 74kw pa na vise do 96kw, samo ga stedi dok je hladan dok motor ne dosegne 90 step. kasnije.....hehe
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top