Auto do 7k

Auto do 7k

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sta bi ti da ti neko da 7k i novo auto? Covjek je napisao da hoce vw,nista mladje od 15 tak godina ne mozes dobiti za te pare,sto se vagena tice.
 
Član
Reko je covjek da moze i nesto drugo. Iako vozim octaviu, prije bih uzeo 307-icu nego golfa 4 koji unutra izgleda ko trica iz 93.
Ja sam zeni za manje od 6.000 uzeo C3 dizela 2006. koji je po svemu svjetlosnu godinu ispred fabie, pola i sl auta iz VW grupacije tog cjenovnog ranga.

Ja ne patim ni za jednim znakom, samo sam objektivan...
 
Ja vau vau najmanje volim od vas svih ovdje,ali realno c3(navozao se,znam) je los skroz sto se udobnosti tice,preporucite covjeku nesto udobnije,ipak se vozi dosta...Bolje mu je uzeti nesto vece,udobnije.
 
Član
Pa nisam ni rekao da uzme C3, vec 307-icu.
C3 sam naveo cisto kao poredjenje sa fabiom i polom. I to se jedino uzima ako ti treba manje auto
 
Mah nije dzaba VW Audi i slično 2002g cjenovno isto kao citroen, peugeot, fiat .....2006 pa čak i 2007 (uzimajuci u obzir auta sličnog ranga) . Da su ovi i priblizno VW grupaciji kvalitetom ne bi to bilo sigurno tako. Za VW ti je lakše sa dijelovima, imaš majstore, ne gubi na cijeni......................citroen, peugeot, fiat...limarija za qrca, puno elektronike nekakve koje ti ne sredi niko u BiH ako se sta bohebe(a hoce sigurno), za 2 godine će cjenovno izgubiti nevjerovatno................Pa bolje ti je onda uzeti opel astru h 1.7 cdti..........makar vazi sve kao za vw sto sam napisao osim stabilnosti cijene
 
Član
Peugeot limarija za kurca? A elektroniku niko ne sredi? Pa ne vozi sup majstoru koji nije vidio dalje od juga, dvojke, punta itd itd. Naveo si tipicnu pricu majstora i Bosnje koji se drzi golfa 2. Za 4 god, 307 servisi, kugla kod desnog tocka i 2 stabilizatora.
A koliko znam da opelovi dizel 1.7 su jedni od losijih motora, ako grijesim ispravite me. A vau vau TDI kasni za HDi dobrih 5 god. Ako nisi imao navedene marke, nemoj puno ni pisati o njima. Imao sam i vau vau i opel i renault, znam o cemu pricam
 
Član
Peugeot limarija za kurca? A elektroniku niko ne sredi? Pa ne vozi sup majstoru koji nije vidio dalje od juga, dvojke, punta itd itd. Naveo si tipicnu pricu majstora i Bosnje koji se drzi golfa 2. Za 4 god, 307 servisi, kugla kod desnog tocka i 2 stabilizatora.
A koliko znam da opelovi dizel 1.7 su jedni od losijih motora, ako grijesim ispravite me. A vau vau TDI kasni za HDi dobrih 5 god. Ako nisi imao navedene marke, nemoj puno ni pisati o njima. Imao sam i vau vau i opel i renault, znam o cemu pricam

Opelov 1.7dti je los..astra g i corsa c... 1.7cdti je nova generacija motora i nije los...astra h, corsa d...
vw je najbolji, bolje kupit vwa starog 15 godina nego francuza npr. starog 10 za iste pare ;) sramota da te komsija vidi u francuzu
 
BHT Ovisnik
Ma sta je kvalitetniji daaj. U pezoa limarija drama. Sto kolega kaze HDI motor isto. Cijene dijelova isto. Eo 406 coupe V6 za odrzavati je jeftiniji nego golf 3. Znaci mjenjao sam komplet podvozje,al bas komplet, sve kugle,krajnice,spone,stabilizatori,mandzetne, diskove,plocice ama bas sve, i cijene odrzavanja su smijesne. Tako da kanite se prica iz 90ih kada je bilo golfova i passata, a manje renola 21,24 i sl. Ta vremena su prosla ljudi moji. I tad se vw nije kvario jer mu se nije bilo sta pokvariti, dok ovamo svkai ima abs, servo, airbag,el podizace, ima ih dosta i klimu i sl.
 
Ma dobro činjenica jeste da sve zavisi na kakvo auto ovarišeš, možeš se Alfe Romeo navozati fino bez kvarova a da kupiš golfa shebanog i obratno..... Tako da je u principu prvo i prvo gledati da kupiš DOBRO auto.......
 
Član
Uzmi dobrog golfa 4 i to je to,najoptimalniji ti je 1.9 TDI 74kw,gledaj da ima digitalnu klimu,el podizace to ti je to okularno,jer sam kazes da ides svaki dan sa njim na posao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top