Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Znam da je glupo pričati o potrošnji na autima preko 100ks :)al čistoo radi opšte naobrazbe ako možeš da baciš neki kom koliko čega ide :) vidim plin je tu pa ako si testirao koliko čega ide...
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

ma nema sta testirati
plin 1.20-30
benzin 2.50-60

sasvim dovoljno razlike,jer bogat se ne postaje tako sto trosis,nego sto stedis.

:123:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

aServis : 30 KM plina Predje 150 Kilometara gradske voznje.. i uvijek sipam za 30 KM
nekad mi zna preci i 120-130 Kilometara dobijem oko 22 kg plina.. za te pare..

I hvala momciii na lijepim komentarima..
 
BHT Ovisnik
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

ja bih prvi u bilo kakvo jako auto stavio plin,sta ima tu lose,osim sto se vozis mnooogo ekonomicnije,bolja opcija nego diesel svakako,znam par ljudi i sa bimerima 750,740 isto lpg,ona sa amerima bijesnim,eno i shone sa foruma ima prejaka auta,raritete,S8 pa isto LPG,nema u tome nista lose,ne treba e balahat,kaok bi inace ista postigao u zivotu:icon_biggrin:

novija i A6 i A8 su perverzija,ako ikada budem imao kakav dobar posao uzeo bih sebi noviju A8,jer je jednostavno najjveca sila po pitanju audia,tako luksuzan,jebacki,sila sila od auta,mnogo bolji od svih novijih audia,barem meni osobno:cool:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

MuMa je napisao(la):
aServis : 30 KM plina Predje 150 Kilometara gradske voznje.. i uvijek sipam za 30 KM
nekad mi zna preci i 120-130 Kilometara dobijem oko 22 kg plina.. za te pare..

I hvala momciii na lijepim komentarima..

Nije to ništa za ovu mašinu ;) Vozio sam ja jedno ljeto ovaj motor samo u S8, motor je za svaku pohvalu.

Sretno ako ga budeš mijenjao, mada je i ovo zvijer i dobar za sve vrste vožnje, od putovanja pa na dalje :)
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Zato sam te pitao VIN u startu da ti kažem šta ti auto je a šta nije, ponavljam još jednom V8 je nešto što se cijeni, ali ako je A pa ***** mu miša napiši da je A, jer razlika između A6 V8 i S6 V8 je tolika da bi imao osjećaj da nisu ista auta u pitanju, nema to veze sa crom retrovizorima, lajsnama i ostalim detaljima, nego u ovjesu, motoru, mjenjaču itd itd...

I baj d vej VIN kaže da je u pitanju V8 sa 300ps( kao da je malo). 4.2 4172ccm 40 220 (300)/6200 400/3000–4000 04/1999 – 05/2001

Al nema mi mrže ništa kada se ljudi kite tuđim perjem, s toga ta oznaka S6 je jedino što ti je od S6 na autu, ako smatraš da sam zlonamjeran nek se meni sve vrati 100% gore.


Usput ako je to prava kilometraža, a unutrašnjost izgleda tako, može značiti dvje stvari, il auto nikada nije vidjelo garaže, dakle izloženost jako suncu, il mu je kilometraža x3.

U svakom slučaju možeš "da pepneš" većinu vozila u BiH, sa "običinim" A6.

A za sve ostale pacijene na formu koji neznaju razliku između nekog audijevog S vozila, S-line paketa opreme ne znam zašto uopće komentirate.
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

extra audi....proso si jednom pored mene, doduse na vrhu gasa ali brunda lijepo :cool:


pravi SLEEPER:cool:........ kad ga vidis kontas neki 2.5tdi i sl. a ono V8 masina...mogu misliti kako se "zalijecu":lol:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Kakva šuplja priča , kao grehota u takvo auto staviti plin , a nije grehota kad taj isti auto sagorjeva preskupi benzin po Sarajevskim semaforima.
A najlakše je kad se dohvati neke dobre ceste , plin staviti na OFF;)
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

djordjep je napisao(la):
Kakva šuplja priča , kao grehota u takvo auto staviti plin , a nije grehota kad taj isti auto sagorjeva preskupi benzin po Sarajevskim semaforima.
A najlakše je kad se dohvati neke dobre ceste , plin staviti na OFF;)

ma standardna prica ovih sto voze 1.2 benzin i TDI masine....lafo steta je to na plin, ne bi ja nikad plin i tako to
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Muma prije svega dobra vozilica, da se navozas, pa abd i promijenis na bolje naravno.. a ova prica za plin, iskreno, svi smo mi svjesni situacije u nasoj bajnoj drzavici, tako i kad skupis pare za takvo auto, rijetko kome nije problem da ga tocit, a svako ko misli suprotno bujrum neka si uzme takvu masinu pa cemo svi da vidimo koliko ce da izdrzi i koliko kilometara ce da valja na benzinu, bez uvrede, al moje neko misljenje... meni je iskreno gadno vidjet plin na nekim slabijim autima tipa bmw-a 316, 318, al opet tudje misljenje tudji dzep, i ko sam ja da tu ista komntarisem, al ovako auto i plinu jede malu djecu tako da nema smisla komentarisati vise ista.. veliki pozdrav... :123:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

haso je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Kakva šuplja priča , kao grehota u takvo auto staviti plin , a nije grehota kad taj isti auto sagorjeva preskupi benzin po Sarajevskim semaforima.
A najlakše je kad se dohvati neke dobre ceste , plin staviti na OFF;)

ma standardna prica ovih sto voze 1.2 benzin i TDI masine....lafo steta je to na plin, ne bi ja nikad plin i tako to

Ma nije baš standardna , Punto mi je bio 1.2 a sad je Seat TDI :lol::lol::lol:
Ali nema ništa protiv plina , čak naprotiv ;)

Plin je benifit , posebno na ovakvim mrcinama od motora;)
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

djordjep je napisao(la):
haso je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Kakva šuplja priča , kao grehota u takvo auto staviti plin , a nije grehota kad taj isti auto sagorjeva preskupi benzin po Sarajevskim semaforima.
A najlakše je kad se dohvati neke dobre ceste , plin staviti na OFF;)

ma standardna prica ovih sto voze 1.2 benzin i TDI masine....lafo steta je to na plin, ne bi ja nikad plin i tako to

Ma nije baš standardna , Punto mi je bio 1.2 a sad je Seat TDI :lol::lol::lol:
Ali nema ništa protiv plina , čak naprotiv ;)

Plin je benifit , posebno na ovakvim mrcinama od motora;)

hihih jesi se naso u mom postu u oba primjera, nije ciljano na tebe....ja sam podrzo tvoju pricu:))
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Dioda je napisao(la):
Muma prije svega dobra vozilica, da se navozas, pa abd i promijenis na bolje naravno.. a ova prica za plin, iskreno, svi smo mi svjesni situacije u nasoj bajnoj drzavici, tako i kad skupis pare za takvo auto, rijetko kome nije problem da ga tocit, a svako ko misli suprotno bujrum neka si uzme takvu masinu pa cemo svi da vidimo koliko ce da izdrzi i koliko kilometara ce da valja na benzinu, bez uvrede, al moje neko misljenje... meni je iskreno gadno vidjet plin na nekim slabijim autima tipa bmw-a 316, 318, al opet tudje misljenje tudji dzep, i ko sam ja da tu ista komntarisem, al ovako auto i plinu jede malu djecu tako da nema smisla komentarisati vise ista.. veliki pozdrav... :123:

Kamo sreće da nam je Bmw 318 od 115 ks slabo auto.
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

ma sekvent je mila majka kad imas auto koje uzima oko 10 prosjeka, pa cak i manje...
razlog da se trosi duplo manje para je dovoljan, a bolje je trositi manje nego vise :cool:
ili trositi isto a vozati se vise ...a cesto zahvaljujuci plinu mozes da vozis mnogo skuplji i jaci auto , a svi bi mi to voljeli :)
i meni da se isplati instalacija, sad bi ugradio plin i vozio se za 11km/100km, umjesto za 20km/100 ;)
dobar je auto neka ja sa srecom, ok nije pravi S, ali ni ta snaga nema se gdje ispucati na nasim putevima ;)
svejedno ako ga budes sredjivao forsiraj S optiku :)
 
Top