Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

RE: Audi S6

MuMa je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Jesi li ti siguran da je to S6 :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

Pa naravno da sam siguran ovo je sigurno neki S6 sa malo slabijom opremom sto se tice unutrasnjosti auto je full stvarno nema nista od opreme da mu fali eh sad Mozda ima nekih sitnica.

ovo ja audi A6 ,S-line oprema...koliko ja znam..:icon_smile:
a sve u svemu dobar je..masina :D samo et mala ispravka :)
kilowata ko u prici ima :D
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

ma neznam MuMa, da ima 600+KS onda stvarno nebi imalo smisla da ima plin, priznaj :lol:







Jebo vas plin, ko da ga je ugradio u reventon, pa će izgubiti onu draž
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

hehe bruda puce komentara kesa jel S il nije a da nije bruda RS,,,ma nek si ti njega uzeo on reve kroz grad kad sam ga vidio,nek prica ko sta hoce avdija je za pozeljet,a za dalje radove ne sumnjam u tebe ni malo znam ja da ces ti njega dovesti do savrsenstva,meni puce film za ovo S..jebemu majku skini sve naljepnice nek se ne zna sta je,il mu stavi SDI jer samo zvuk kad sam cuo,,ono je za pozeljet,,,sretno bruda..;)
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Hvala soffa bratee.. jel fino izgleda avdija kad prodjem nevjerujem da cu ga sredjivati hocu noviju a6-icu da kupujem samo cu jos zatamnit prednju sajbu i xenone u maglenke i nista visee.. a ako auto bude kod mene do proljeca onda cu stavit neke 19-ke :D
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

E auto je ono NO COMMENT ...A to raspravljanje jel S ili nije S line,bzv,gori ste od dece....Cinjenica je da malo ko na ovom forumu ima tako jaku masinu.... poz braca i nemoj da ga teras preko dzombi i redovno da mu menjas ulje ...poz i sve najbolje :)))
jos samo da pustis klip,kad ga malo gasas,da posvrsavamo..i to je to :0 pozz
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Jbg jes da nije S al eto ako nista ima konja na izvoz :) a to sto ima plin sta fali sta treba da baca pare na benzin? ovako ce da ustedi para a isto se vozi..i da kupi abd jos bolje i novije ;)
 
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

cesto odete u pogresnom smjeru sa tom raspravom,nije fazon jel neko ljubomoran ili ne,ja forum dozivljavam kao mjesto na kojem cu nesto nauciti i zasto ne ispraviti nekoga ako nije u pravu :icon_rolleyes: zasto da ja mislim da je ovo S i da pogresno ucim,ako nije... :icon_exclaim:

drug auto je vrh i blago tebi kad mozes vozit ovakva auta,nebitno jel ima plin ili ne ;)
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Ma druze autoo letii idem 70km/h Kickdown Esp se pali :D HAHAHA
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

ovo auto je strasno bgm... kupi ona govna za regenerackju koze, bice kao nova.. osvjezice ti unutrasnjost... auto ide kao nevrijeme... vozao je ovakvog jedan moj prijatelj, rahmet mu dusi, prije 6-7 godina... nazalost poginuo je u njoj... obuzdaj konje i deri sve po Tz ;)
 
Top