Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

0g1 je napisao(la):
Pojedincima isto kao da je krivo . . . auto je V8 i ima preko 300 konja
dok vas vecina voze auta kubikazama do 2.0 i konjazom do 100 ps.
pa se ufatili pametovat jel il nije S c.c.c
strasni ste . . .

auto fino izgleda motor cista 10 ka ;)
nek je sa srecom . . .

ljubomora cudna stvar :icon_rolleyes: presmjesni ljudi cuj ovo netreba na plin pa eto nek se treba vozit 1.4, 1.6 na plin .
 

IGY

Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

da se razumijemo nikad u zivotu nisam bio ljubomoran na nekoga niti na nesto...

da onaj ko vozi na plin vozi iz razloga sto mu je gorivo skupo, (moje licno misljenje) onaj ko kupi auta male kubikaze nije mu bitno kako ide nego kako trosi, pa onda sa plinom to jos bolje regulise, ali ko vozi auto sa milon kubika i konja i vozi na plin nezz meni nije to to a vi kako hocete
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Dobra masina ;) samo fale vece felge da se istice :icon_smile: ovako je nekako previse obican sa vana :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Muma ljubomorni su na ps, na forumu nema pet auta sa 300+ps i sad traze dlake :) Auto je skorz ok polako sa sređivanjem, konje imaš, opreme imaš još to što fali i kapak....čim legnu neke felge to je drugo auto...poz
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

ja cu se ukljucit u temu al kad dodje novi a6, ako ima dusmana nek crknu, ko ih jebe:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

MuMa je napisao(la):
TaBa je napisao(la):
Izvini drug al meni ni po cemu ne izgleda ko "S"
ne vidim niti jedan detalj na njemu.

Drug moj da te ja pitam znas li ti sta je S???? po vecini danasnjih momaka S je mrtva dizelcina koja ima svugdje po sebi napisano s.....ustvari to je nidje veze,,,audi S6 ovaj model ima masinu 4.2 V8 220 KW i 250 KW dvije verzije....to da pogledas ovo auto uzivo vidio bi da ne lici na obicnog audija A6...prvo svi blatobrani su fabricki prosireni ovjes i sve ostalo mu je drugacije nego kod tih "S6" sto ih ti smatras S-om.... a obicne A6 ovog modela njjaca verzija je 3.0 v6 benzin da znas za ubuduce.... pozz

Smješan si..... :D
kao prvo, ukoliko nemožeš podnijeti kritiku, nemoj ni predstavljati auto...
Da nije kao što kažem, nebi ti ni napisao da ti auto izgleda ko 2.8 a ne nešto više!
A što se tiće ostalih koji komentarišu da ti pojedini pišu zbog ljubomore, presmješni su.
Još jednom kod mene nema dušmanluka, već samo realnost a ti prihvati kako hočeš.
Tebi kao sto vidim sretno u prodaji, i da se navozaš boljih al pravih!
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

aServis hvala brate necu ga vise nista radit necu pare da ulazem..
Armin : hvala brate uskoro ce bit novija A6-ica ili A8-ica vidjet cemo :D
 
RE: Audi S6 Update Nove slike

Svi vi što mu nešto serete ste ljubomorni da glava boli ..
Čovjek je kupio auto sa plinom,i sad se on treba pravit majmun,i skidat plin ili voziti na benzin !? Pa svako ko ima iole čime mućnut' u glavi to nikad ne bi uradio jer se može voziti duplo jeftinije nego na benzin .. Kakve veze ima što je motor 4.2 !? Ako ljudi ugrade na motore 1.0 i 1.2 plin a auta im troše 5l što on ne bi vozio na plinu 4.2 !? Isto tako nije vaša stvar čime će ga on održavat' i koliko dubok džep ima .. Polovina vas koji mu ovde nešto serete nije sjela u auto sa 4.2 motorom i vi sad njemu nešto popujete .. Čovjek uživa u životu,vozi dobro auto i boli ga tuki .. Tebi Muma svaka čast,imaš auto za poželjeti a na ove pametne trkače se ne obaziiri ;) Da ga što boljim zamijeniš !
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Hvalaa ti brate bas si fino rekao ma razmiljam da ovog audia ostavim i uzmem onu Noviju A6... pa brate ovo auto na plinu je luxus vozit opet valja i plin u njeg sipat 30 KM 130-150 kilometara gradske ... :D
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

mislim da ga ovdje niko nije pokusao uvrijediti niti omalovaziti, jednostavno su ljudi iznijeli cinjenice kako jest. Auto nije S6, nego A6 4.2 V8... mozda je motor kao u S-u sad ne znam jel 220 il 250kw, nije ni bitno, auto je zvijer u svakom slucaju, sretno brate i da se navozas i da na bolje promijenis aBd... ;) nemoj me sta pogresno shvatit, nego ne kontam ove komentare ljubomora i to, sto je ljubomora? sto su ljudi iznijeli cinjenice kako stoje stvari? dajte ljudi, ovo je forum, budite realni, nemoj lizati gu*ice jedni drugima i neke ljude spustat bez razloga... :cool:
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

mislim da ga ovdje niko nije pokusao uvrijediti niti omalovaziti, jednostavno su ljudi iznijeli cinjenice kako jest. Auto nije S6, nego A6 4.2 V8... mozda je motor kao u S-u sad ne znam jel 220 il 250kw, nije ni bitno, auto je zvijer u svakom slucaju, sretno brate i da se navozas i da na bolje promijenis aBd... ;) nemoj me sta pogresno shvatit, nego ne kontam ove komentare ljubomora i to, sto je ljubomora? sto su ljudi iznijeli cinjenice kako stoje stvari? dajte ljudi, ovo je forum, budite realni, nemoj lizati gu*ice jedni drugima i neke ljude spustat bez razloga... :cool:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Ne mogu da shvatim rasprava je li s ili nije, nek nije, imas motor od 4,2 bogte 350 konja !!!! Jeste li vi svjesni sta to radi? Ovdje dosta ljudi nije vozilo auto jace od 110 konja. Plin, ekstra sto ga imas i ja koga god znam da ima ovakav a6 sa nekom benzinjarom vozi ga na plin majke mi moje, a zasto ga i ne bi vozili kad je usteda ogromna. Majstore tebi svaka cast da se navozas jos puno bolji, a i ovaj je ekstra i za pozeliti,a raja kad provozate malo jaca auta od 300-400 konja onda nesto pricajte, A6 ti je ekstra i za svaku pohvalu majstore !!! ;);) :123:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

ma audi je masina, sad s il a to vishe treba MuMu zanimati a ne nas :D :D

Svaka čast kraljino :D
 
Top