Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
Doslo vrijeme da predstavim Svoju masinu :))
Audi S6
Motor : 4.2 V8
PS:350
God:2001
Kilometraza:115.00 km
Od opreme Posjeduje Kozu,klimu dvozonsku,navigacija,tv,abs,servo,esp,tempomat,komande na volanu,grijaci u sjedistima naprijed nazad, Orginalni xenoni, i tako to Slike su lose jer je brat slikavao sa svojim mobitelom Fotoaparat sam sjebo :) a radio sam zvuk i izduv Deat_beat je cuo kako audin radi na 1.000 Obrtaja
88370823.jpg

74101992.jpg

93616230.jpg

57556557.jpg

44385820.jpg
 
Član
RE: Audi S6

Dobrodošao i ti u obitelj :))


A sad malo tužniji dio, ili je prije tebe vlasnik bio psihopat pa mu mjenjao podvozje ja ne znam, al stock S6 je mnogo više u zemlji, felge nisu vidile S-a.... koji je ovo profil gume, možda mi djeluje tako zbog kuta slikanja, ne zamjeri, nemam loše namjere sa komentarima.;)
 
Član
RE: Audi S6

Felge idu na proljece a za spustanje nevjerujem zajebat cu mu udobnost :icon_smile::icon_smile: A Nema nikakvih Klipova bit ce uskoro :)

BaXRS4 je napisao(la):
Dobrodošao i ti u obitelj :))


A sad malo tužniji dio, ili je prije tebe vlasnik bio psihopat pa mu mjenjao podvozje ja ne znam, al stock S6 je mnogo više u zemlji, felge nisu vidile S-a.... koji je ovo profil gume, možda mi djeluje tako zbog kuta slikanja, ne zamjeri, nemam loše namjere sa komentarima.;)

Ma sigurno je druze mijenjao posto je to vozio neki stariji covjek ali ove su felge njihove orginalne :) a profil gume je ja msm 50 :)
 
Član
RE: Audi S6

Jesi li ti siguran da je to S6 :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
RE: Audi S6

Lexillium je napisao(la):
Jesi li ti siguran da je to S6 :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

Pa naravno da sam siguran ovo je sigurno neki S6 sa malo slabijom opremom sto se tice unutrasnjosti auto je full stvarno nema nista od opreme da mu fali eh sad Mozda ima nekih sitnica.
 
Član
RE: Audi S6

MuMa je napisao(la):
Felge idu na proljece a za spustanje nevjerujem zajebat cu mu udobnost :icon_smile::icon_smile: A Nema nikakvih Klipova bit ce uskoro :)

BaXRS4 je napisao(la):
Dobrodošao i ti u obitelj :))


A sad malo tužniji dio, ili je prije tebe vlasnik bio psihopat pa mu mjenjao podvozje ja ne znam, al stock S6 je mnogo više u zemlji, felge nisu vidile S-a.... koji je ovo profil gume, možda mi djeluje tako zbog kuta slikanja, ne zamjeri, nemam loše namjere sa komentarima.;)

Ma sigurno je druze mijenjao posto je to vozio neki stariji covjek ali ove su felge njihove orginalne :) a profil gume je ja msm 50 :)




Zato sam te ja pitao VIN Vehicle Identification Number, da vidim o čemu je točno riječ, taj stariji gospdin nema riječi što je napravio, nemam riječi strah bi me bilo sresti ga negdje i podvir se pod vozilo, svojevremeno je to vozilo bilo jedan veliki BUM i sex na cesti, samo pogledaj stock verzije.....mislim sve i sam znaš ne želim da te činim tužnim radi jebenog dede... no morao sam.

Nadam se da je u pravim rukama pa lagano.;););)

Ako želiš da ti dam listu za sva tržišta na kojim felgama je S6 dolazio, to nije vidilo S6 felge, to su felge za A6 C6 i u katalozima se navode kao Winter Wheels setup for A6 C5.
 
Član
RE: Audi S6

Ma nema veze zadovoljan sam sa autom kad mu stavim 19-ke bit ce knap.. a Stavio sam ga na pik Imam cilj Kupiti noviji A6 i da se smirim :)
 
Član
RE: Audi S6

sto bi ljudi rekli : MASANLA :D .. Nek je s srecom , vidi se da je malo podignut al nebitno ... nego mogao si nam okaciti kakav video klip da cujemo zvuk :D
 
Član
RE: Audi S6

Hvalaa druzee bit ce uskoro klipova sad kad sam mu napravio jebacki Zvuk :D HAHAH kad prodjem narod mislis Sportski motor :D HAHAH
 
Legend
RE: Audi S6

neka bude sa srecom,....strahota je , aBd da ce sluziti i da ces ga vratiti u origigi S6 stanje
 
Top