Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

BaXRS4 je napisao(la):
Zato sam te pitao VIN u startu da ti kažem šta ti auto je a šta nije, ponavljam još jednom V8 je nešto što se cijeni, ali ako je A pa je*em mu miša napiši da je A, jer razlika između A6 V8 i S6 V8 je tolika da bi imao osjećaj da nisu ista auta u pitanju, nema to veze sa crom retrovizorima, lajsnama i ostalim detaljima, nego u ovjesu, motoru, mjenjaču itd itd...

I baj d vej VIN kaže da je u pitanju V8 sa 300ps( kao da je malo). 4.2 4172ccm 40 220 (300)/6200 400/3000–4000 04/1999 – 05/2001

Al nema mi mrže ništa kada se ljudi kite tuđim perjem, s toga ta oznaka S6 je jedino što ti je od S6 na autu, ako smatraš da sam zlonamjeran nek se meni sve vrati 100% gore.


Usput ako je to prava kilometraža, a unutrašnjost izgleda tako, može značiti dvje stvari, il auto nikada nije vidjelo garaže, dakle izloženost jako suncu, il mu je kilometraža x3.

U svakom slučaju možeš "da pepneš" većinu vozila u BiH, sa "običinim" A6.

A za sve ostale pacijene na formu koji neznaju razliku između nekog audijevog S vozila, S-line paketa opreme ne znam zašto uopće komentirate.


Ma nisi druze zlonamjerani nek si fino pojasnio :D a sto se tice sjedista ja kazem da je do kamere vidjet ce te kad uzmem Digitalni fotoaparat pa kad slikam vidjet cete..kakva su sjedista ako ima ko iz tz da je vidio auto vidio je i sjedista nek napise kako izgledaju koza je stvarno u perfektnom stanjjuu..
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

rekoh vec cini mi se da je fin audi,ponajvise mi se motor svidja :)
a ostatak,mislim da je presao preko 300 hiljada...kod mene 245 000 na satu,a koza je kao nova :) a nesto cisto sumnjam da je kod vw bolja koza nego kod audija,naravno nisam je odrzavao,namazao 5x mozda za 5 godina :D

zvuci jako fino,ne skontah koliko sad ima konja 300 il 350? kako ide u poredjenju sa 200tinjak konja?
a ne trosi puno,ak sa 22 kile predjes 130 150 gradske
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Bratee auto je preslo 115.000 kilometara po servisnoj i provjeravao sam u Inter autu nije vracano auto je stvarnoo ocuvano samo neznas sto toliko ste oko te kozee ja garantujem da je do kamere.. a Moje auto ima 350 PS. da se razumijemo ..
A ja sam zadovoljan njegovom potrosnjom samo moram da mu zamjenim Kocnice :D zadnje malo su lose. i to je to na autu nema nista vise osim toga ..
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Dioda je napisao(la):
Muma prije svega dobra vozilica, da se navozas, pa abd i promijenis na bolje naravno.. a ova prica za plin, iskreno, svi smo mi svjesni situacije u nasoj bajnoj drzavici, tako i kad skupis pare za takvo auto, rijetko kome nije problem da ga tocit, a svako ko misli suprotno bujrum neka si uzme takvu masinu pa cemo svi da vidimo koliko ce da izdrzi i koliko kilometara ce da valja na benzinu, bez uvrede, al moje neko misljenje... meni je iskreno gadno vidjet plin na nekim slabijim autima tipa bmw-a 316, 318, al opet tudje misljenje tudji dzep, i ko sam ja da tu ista komntarisem, al ovako auto i plinu jede malu djecu tako da nema smisla komentarisati vise ista.. veliki pozdrav... :123:

Dobra stvar kod plina je sto u svakom trenutku mozes prebaciti na benzin ako zelis neku brzinu.



a sa ovom masinom i nema velike potrebe za tim :icon_smile:
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

GTI FAN je napisao(la):
Dioda je napisao(la):
Muma prije svega dobra vozilica, da se navozas, pa abd i promijenis na bolje naravno.. a ova prica za plin, iskreno, svi smo mi svjesni situacije u nasoj bajnoj drzavici, tako i kad skupis pare za takvo auto, rijetko kome nije problem da ga tocit, a svako ko misli suprotno bujrum neka si uzme takvu masinu pa cemo svi da vidimo koliko ce da izdrzi i koliko kilometara ce da valja na benzinu, bez uvrede, al moje neko misljenje... meni je iskreno gadno vidjet plin na nekim slabijim autima tipa bmw-a 316, 318, al opet tudje misljenje tudji dzep, i ko sam ja da tu ista komntarisem, al ovako auto i plinu jede malu djecu tako da nema smisla komentarisati vise ista.. veliki pozdrav... :123:

Dobra stvar kod plina je sto u svakom trenutku mozes prebaciti na benzin ako zelis neku brzinu.
znam da moze, ali sa ovim autom za to i nema potrebe kad i na plinu vuce duplo bolje nego moje na benzinu sigurno, a i nema samo 150 konja vise sta je to...:D


a sa ovom masinom i nema velike potrebe za tim :icon_smile:

 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

hajd kad je do kamere poslikaj nam to onda fino pa da vidimo :) da ne virimo po cesti,ionako se ne vidi nista kroz folije ;)
reko kako se nosi sa turbobenzincima od 200 konja,tipa golf i to?
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Da startamo naravno da ce uzeti jer je Laksi i svee .. eh sad Da idemo npr 80 Km/h i da damo gas on nemoze tu nista jer Kickdown kad se desi njeg nema jarane :D HAHAHA na 80 se pali esp.. i audi se ispucava ko penal..
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

MuMa je napisao(la):
Da startamo naravno da ce uzeti jer je Laksi i svee ..

;) Ma kaki,npr peticu GTI uzima u svakom pogledu ko nista,i u startu,bolji power/weight,quattro pogon koji ga ispaljuje i u startu.

http://www.zeperfs.com/en/duel3078-1256.htm
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

GTI FAN je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Da startamo naravno da ce uzeti jer je Laksi i svee ..

;) Ma kaki,npr peticu GTI uzima u svakom pogledu ko nista,i u startu,bolji power/weight,quattro pogon koji ga ispaljuje i u startu.

http://www.zeperfs.com/en/duel3078-1256.htm

jos da je ovo kod njega C6 to bi tako bilo

http://www.zeperfs.com/en/duel53-1561.htm
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Lov2xlr8 ja sam ga vozio 260 nisam smjeo vise ali mozee

A bit bit ce i C6 abd samo zbog ljubomornih :D




Ovo sam malo posmatrao u ovom Katalogu nema mog audia
http://smchiptuning.com/auto/audi/a6-c5
A evo kao sto je kod mene masina
http://www.smchiptuning.com/503/audi-s-s6-4.2-340
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

Hvalaa bratee..
Danas sam kupio Felge 19-ke i odo sutra da kupim distancere da namontiram i da malo slikam pa da vidite kako to izgleda ;))
 
Član
RE: A6 4.2 V8 Update Nove slike

HAHA Ma nece nesmiju Batoo znaju oni mog audia tako da nesmiju skinuti ;)))
 
Top