Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Audi A6 4.2 V8 Update st.17

Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

S ne ES isto je , vazno je da zvijer...snimi nam malo zvuk da cujemo kako drobi :icon_smile:
 
RE: Audi S6 Update Nove slike

MuMa je napisao(la):
TaBa je napisao(la):
Izvini drug al meni ni po cemu ne izgleda ko "S"
ne vidim niti jedan detalj na njemu.

Drug moj da te ja pitam znas li ti sta je S???? po vecini danasnjih momaka S je mrtva dizelcina koja ima svugdje po sebi napisano s.....ustvari to je nidje veze,,,audi S6 ovaj model ima masinu 4.2 V8 220 KW i 250 KW dvije verzije....to da pogledas ovo auto uzivo vidio bi da ne lici na obicnog audija A6...prvo svi blatobrani su fabricki prosireni ovjes i sve ostalo mu je drugacije nego kod tih "S6" sto ih ti smatras S-om.... a obicne A6 ovog modela njjaca verzija je 3.0 v6 benzin da znas za ubuduce.... pozz

Pa ti nemas Pojma sta vozis...
Informisi se prije bego sto pises takve Glupost!
To ti je obicni Audi A6 sa 4.2 Masinom ima hi ko pjeska na moru...
Svi oni imaju malo sire Branike;-)
Nemas Recaro Sjedista, nemas Chrom Retrovizore, S Branici su jos siri od otih tvoji i na s6 nebi mogla se montirat obicna Karambolka ko sto je tvoja.
Nemoj se ljutit ali tak ti je to.
http://www.autoscout24.at/ListGN.aspx?atype=C&mmvmk0=9&mmvmd0=1628&mmvco=1&make=9&model=1628&fuel=B&pricefrom=1000&cy=A&powerfrom=184&zipc=A&ustate=N%2CU
Pozz
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Drug... sve je to uredu ja stavim na svoje auto te satove te chromirane retrovizore i volan i eto S6 ;))) imas pozz btw ko ga jebe Bitno je da i nema nikakve razlike izmedju mog audia i audi S6 sa isto konja pozz
 
BHT Ovisnik
RE: Audi S6 Update Nove slike

svejedno koza i meni izgleda dobro istrosena...a zar netko ima ovako jako auto i prelazi ovako malo kilometara ? malo mi to sumnjivo,mada vjerujem da se ove motorcine tek na kojoj stoji razrade:D
s6 se pravio od 99-e mislim,a redizajnu je dodan 4.2 v8 220kw motor u A6,dok je predhodno do 2001 bio najjaci 2,8 i 2.7T, a s6 ima 250kw za razliku od obicnog 220kw
kako god auto je zvijer samo kakve felge i probaj malo rijesit kozu koliko se da da nije bas istrosena ovako:cool:
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Auto ima servisnu knjigu ... orginalna je kilometraza .. ja sam prethodno napisao covjek radi sa autima covjek ima auta ko ja carapa :) znaci da se razumijemo auto nije paljeno od februara.. i tad je upaljeno i ugradjen plin .. i malo se upali radi reda .. i ja kad sam svog audia slupao otisao kod covjeka i pravio kombinaciju .. tako da ko zasto sjedista audi nece bit dugo kod mene on ide dalje sad culjam na Audi a6 noviju ili Audi S8 novija serija ..
 
RE: Audi S6 Update Nove slike

Pa mozes do sutra stavljat Lajsne i Retrovizore
S6 motor ima drugu Karakteristiku.
Skini to S6 da se nesramotis djaba.
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
Pa mozes do sutra stavljat Lajsne i Retrovizore
S6 motor ima drugu Karakteristiku.
Skini to S6 da se nesramotis djaba.

Nema veze :D:D:D
Druze meni iskreno ne igra ulogu bio S ili A ja ako hocu sutra mogu otici kupit drugi pozz
 

IGY

Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

bio S ili ne meni smeta taj plin sto je na njemu
znam da to auto guta gorivo, ali opet ako bi mogao prisutiti sebo odrzavanje audia "S" onda bi si i mogao priustiti benzin a ne plin, vidim da nisi ti to radio, vjerovatno taj dedica ovo je njemu upuceno;)
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Covjek nije djedica nego ima oko 40 g tako da .. covjek je uradio plin radi lakse prodaje .. a meni ne smeta ja dnevno sa autom predjem po 300-400 kilometara pa mi se ne isplati na Benzin sve pare morao bi dati na gorivo.. pozz :icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

Pojedincima isto kao da je krivo . . . auto je V8 i ima preko 300 konja
dok vas vecina voze auta kubikazama do 2.0 i konjazom do 100 ps.
pa se ufatili pametovat jel il nije S c.c.c
strasni ste . . .

auto fino izgleda motor cista 10 ka ;)
nek je sa srecom . . .
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

0g1 je napisao(la):
Pojedincima isto kao da je krivo . . . auto je V8 i ima preko 300 konja
dok vas vecina voze auta kubikazama do 2.0 i konjazom do 100 ps.
pa se ufatili pametovat jel il nije S c.c.c
strasni ste . . .

auto fino izgleda motor cista 10 ka ;)
nek je sa srecom . . .


Hvalaa Drugg
Ja nisam htjeo da pisem reko nace se ko uvrijedjen..
Imas pice od mene ;);)
 

IGY

Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

a ti si ga dedicom nazvao :cool:
elem tvoje auto ti radis sa njim sta ti zelis, samo sam eto napomenuo za taj plin da mi ne ide u auta sa ovim kubikazama, ipak je to rijedak motor i vozi ga ko ima dubok dzep, ko ima dubok dzep moze ga i sipati i odrzavati i ostalo

kako god nek ti je sretan sa puno sretnih km ;)
 
Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

IGY je napisao(la):
a ti si ga dedicom nazvao :cool:
elem tvoje auto ti radis sa njim sta ti zelis, samo sam eto napomenuo za taj plin da mi ne ide u auta sa ovim kubikazama, ipak je to rijedak motor i vozi ga ko ima dubok dzep, ko ima dubok dzep moze ga i sipati i odrzavati i ostalo

kako god nek ti je sretan sa puno sretnih km ;)

e moj rodjak...... prvo ja nisam jos vidio da neko voza ovo na benzin... a sto se mene tice da nisam bio spreman da ga uzmem i odrzavam nebi ga ni pogledao...mogu ga vozati i na benzin ali sto bi to radio kada mi je isplatnije da ga vozim na plin kada mi je vec dosao... u tuzli je samo jedna ovakva masina trenutno,,,i ponosim se sa njom :D hvala...pozz
 

IGY

Član
RE: Audi S6 Update Nove slike

u Sa ih ima dosta i i pretezno na benzin voze, ok kazem tebi je dosao, nisma tebi rekao sad sto ga vozis na plin, i ja bi da mi je dosao tako, ali ne bi nikad ugradio to ti cijelo vrijeme pokusavam reci
 
Top