Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

BHT Ovisnik
ma bolan zar se niste upoznali,pa jel oggy stajao samnom kada smo ti gogo govorili za kacigu,jeste zajedno otisli po kacigu il sam ja ovdje nesto pobrkao:icon_confused:

inace blesa gori:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ma bolan zar se niste upoznali,pa jel oggy stajao samnom kada smo ti gogo govorili za kacigu,jeste zajedno otisli po kacigu il sam ja ovdje nesto pobrkao:icon_confused:

inace blesa gori:cool:

Da u pravu si, bio sam i ja tu zajedno... kontam znaju se oni od "jutros" haha
 
Član
PassatB3 je napisao(la):
Super je autic,nema sta.Ja sam gledao na Fifth Gear,u jednoj emisiji,kao da te astre izbegavaju da uzimaju.E sad ne znam dal je bas to ta verzija,al kao da imaju neku gresku i da se znalo desiti,da kad oces da je upalis pri kontaktu,da su znale eksplodirati ...E sad pazi se... :) poz i sve najbolje..

Nebi me cudilo nista od Opela i da Goca odleti u zrak na kraju :lol: vidim ja da ona nesto nenormalno ide to je kompresija neka :lol:.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
PassatB3 je napisao(la):
Super je autic,nema sta.Ja sam gledao na Fifth Gear,u jednoj emisiji,kao da te astre izbegavaju da uzimaju.E sad ne znam dal je bas to ta verzija,al kao da imaju neku gresku i da se znalo desiti,da kad oces da je upalis pri kontaktu,da su znale eksplodirati ...E sad pazi se... :) poz i sve najbolje..

Nebi me cudilo nista od Opela i da Goca odleti u zrak na kraju :lol: vidim ja da ona nesto nenormalno ide to je kompresija neka :lol:.

Vidi njih sto bi volili :) , ali i da ode, uskoro vas ceka jedna opasna Opelusina!!!
 
Član
antrax je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ma bolan zar se niste upoznali,pa jel oggy stajao samnom kada smo ti gogo govorili za kacigu,jeste zajedno otisli po kacigu il sam ja ovdje nesto pobrkao:icon_confused:

inace blesa gori:cool:

Da u pravu si, bio sam i ja tu zajedno... kontam znaju se oni od "jutros" haha

Ja vise neznam koga sam sve upoznao sa Foruma.Oggyia jesam nazalost :icon_biggrin: ,Noketa itd itd,Antrax jesmo li se upoznali stvarno se nesjecam imam uzas lose pamcenje,trebali bi svi svoje nickove nalijepiti na majice.

Da ti nisi onaj momak sto mi je gledao u motor i podjebavao dobar je ali ubaci XE :lol:



g0go je napisao(la):
Vidi njih sto bi volili :) , ali i da ode, uskoro vas ceka jedna opasna Opelusina!!!

Dosta mi je tebe i Rafe vise,moram raditi nesto sa ovim mojim Golfom.Ima li neki nacin da se dobije jos konjica iz Kr motora.Uvjek Opeli brži ;)
 
Član
...a moj Darka, kako god okrenes bit ce brzi :) , ali moze se par stvari uraditi da bude bar blizu Opela :) hahaha
 
Član
Ma idu za sve pare u Rafe je stock 150 ks i kladim se da je vozio uz olaksavanje na raceu da bi vrijeme auta bilo 15 kako ta cuda idu :cool: poceo sam sumnjati cak da im motori cak imaju vise snage nego sto su deklarirani u odnosu na VW ove,ono cudo ima vise od 150 ks da mi bog kaze, bas gledam usporedbe sa drugim autima na raceu i opel sa istom konjicom i vise kila odra sve :),moram nesto cinit :icon_sad:
 
Član
Ma upakuj ti XE u golfa, pa ce ti ici :D... Hhaha,,, salim se, buraz nemoj da pretjerujes, ide ti auto ko ludo, a uz put mu uradi kzrburatore vbrove i tek onda ce da gori...
 
Član
g0go je napisao(la):
Ma upakuj ti XE u golfa, pa ce ti ici :D... Hhaha,,, salim se, buraz nemoj da pretjerujes, ide ti auto ko ludo, a uz put mu uradi kzrburatore vbrove i tek onda ce da gori...
Gole koliko god ide da ide nedovoljno je dok mu Opel od bar 150ks ne bude gledao zadnju tablicu cjelom pistom ;)
 
Član
eh, to sa Blesom i Rafinim Kadrijom ces doziviti jedino ako nam, ne daj Boze, crkne motor ili izvadino XE-a... :D
 
Član
Steta sto nije vozio Rafo bas me zanima.Ja olaksan sam njemu bez olaksanja uspjevao biti blizu "guzici" ali da smo ga olaksali to bi deralo u 15 klasi ja mislim. ;)
 
Član
bit ce prilike, samo polako... Dog cemo jedan mali skup prije ovoga leda, pa cemo se jos malo ispuhati..
 
Član
wade_ je napisao(la):
Gogo ,vjeruj da nisi ništa propustio,šta će bolan Oggy,on voza Pežoa,umjesto da sebi kupi Opela. :D

Im'o je Oggy nekad Op'la i ostao je u jako finom sjećanju i jako gotivim tu marku, čisto da se zna.;)

CoL3 je napisao(la):
ma bolan zar se niste upoznali,pa jel oggy stajao samnom kada smo ti gogo govorili za kacigu,jeste zajedno otisli po kacigu il sam ja ovdje nesto pobrkao:icon_confused:

inace blesa gori:cool:

Bio sam kad si krenuo po kacigu, ali sam je samo uzeo od momka i dao Miljanu.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
wade_ je napisao(la):
Gogo ,vjeruj da nisi ništa propustio,šta će bolan Oggy,on voza Pežoa,umjesto da sebi kupi Opela. :D

Im'o je Oggy nekad Op'la i ostao je u jako finom sjećanju i jako gotivim tu marku, čisto da se zna.;)

CoL3 je napisao(la):
ma bolan zar se niste upoznali,pa jel oggy stajao samnom kada smo ti gogo govorili za kacigu,jeste zajedno otisli po kacigu il sam ja ovdje nesto pobrkao:icon_confused:

inace blesa gori:cool:

Bio sam kad si krenuo po kacigu, ali sam je samo uzeo od momka i dao Miljanu.



Moj Og's sada te se sjecam :))) Ma drugi dan sam ko posran bio, nisam znao gdje gonim... Jedva sam se sjetio svoje raje gdje se nalazi, a ne netko drugi :D
 
Top