Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
Evo da napisem malo dojmova auta sa Street Racea koji se odrzao u Mostaru.
Auto me prvi dan bas i nije odusevilo jer nisam mogao napraviti boljeg vremena od 15.5, pa sam se bio zamislio i razocarao, te kada sam navecer dosao u grad i posao da gume napusem na normalnu barazu, vidio sam da su mi prednje gume citavo vrijeme bile napuhane na 2.2 bara. To mi je dalo nade za sutrasnji dan i za 15klasu.

Posto sam imao svatove subotu vecer, u nedjelju sam preopasno bio mamuran i jedva stigao na prijave za Street Race 2. dan. Nakon prijave i kvalifikacijske voznje sa reakcijom od 3.xxx :D, auto mi je islo 15.061, sto me je onakog mamurnog dovelo malkice u zivot. Prijavio sam klasu 16 jer sam htio probiti klasu kako bi odvozio koju trku vise, pa sam zeznuo i decka koji je vozio Golfa 2 2.0 16v, jer je i on zamnom probio klasu. U klasi 15 sam vozio sa Cuprom R Turbo, nemam pojma koliko ks ima, samo znam da je ostala iza mene bar duzinu auta, ali mislim da je i vise, tadasnje vrijeme mi je bilo 15.5 sa reakcijom od 0.8. Sljedeca me zapala sa Kadetom E koji ima motor xe kao kod mene, pa me je skinuo za zeru. Tadasnje vrijeme mi je bilo 15.226 sa reakcijom 0.9xx, a njemu koliko se sjecam 15.220, tako da sam mislio da sam ja prvi usao u cilj, jer sam vidio da je on pustio gas.
Samim tim mogu reci da sam prezadovoljan sa autom jer mi je vrijeme auta 14.8..14.7..

Sada Astru dovodim u idealno stanje i odustajem ju derati jer je u predobrom stanju i to nije zasluzila, ali zato se sprema jedan fincukast PROJEKAT i nadam se da cemo tada gurati na 14, 13 ili cak 12 klasu ;). Do tada cete pratiti moje radove samo na vanjskom izgledu Blese.

Evo malo i slika koje je slikao DOTTORE:
24yyg4n.jpg

108ibg2.jpg

34odbw2.jpg

v5d741.jpg
 
Član
Ja sam se iskreno sjeb'o kada sam vidio u kakvom je stanju kompletno auto.Utegnuta samo tako.Vlasnik iste ,što Triza reče,'vaki čovjek. ;)
 
Član
wade_ je napisao(la):
Ja sam se iskreno sjeb'o kada sam vidio u kakvom je stanju kompletno auto.Utegnuta samo tako.Vlasnik iste ,što Triza reče,'vaki čovjek. ;)

Bas mi je drago da ti se svidila, a za komplimente hvala!!! ;) Nadam se da cemo se ubrzo opet druziti, tocnije, da cu se ubrzo malo vise sa vama druziti, jer sam u subotu nekako odlutao, a u nedjelju premamuran bio pa i smetnuo... :)))

GTI FAN je napisao(la):
Dobraa Astra i ide jako dobro a vlasnik je sto bi Dalmosi rekli čovik i po ;)

Hvala čovječe, sve rijeci hvale su i za tebe, a i za tvoju golfaciju,,, ;)


OggyBoy je napisao(la):
Ne javih se čovjeku, uvijek me neko omeo, a bili ste tu pored nas.:icon_sad:

A buraz moj, ja sam ti citavo vrijeme razmisljao gdje je Oggs, ali sam skroz zaboravio koje ti auto vozas.... Pravo steta sto nismo malo stali i popricali... Valjda ce ubrzo doci novi susret...
 
Član
aj jaj jupi jupi jej! Nasao digitalni cager koji odgovara saraf na saraf na moje auto. Stize mi poslje podne, tako da GORI!
 
Član
pase ti iz vectre 2000 digitalni sat ,znaci direkt na tablu na sraf,samo pazi ako budes to kupovao da imas ona dva dzeka jer instalacija nije ista mora se prepravit,jako rijetki satovi i jako skupi imao sam takav prije par godina i prodao ga u HR
 
Član
Super je autic,nema sta.Ja sam gledao na Fifth Gear,u jednoj emisiji,kao da te astre izbegavaju da uzimaju.E sad ne znam dal je bas to ta verzija,al kao da imaju neku gresku i da se znalo desiti,da kad oces da je upalis pri kontaktu,da su znale eksplodirati ...E sad pazi se... :) poz i sve najbolje..
 
Član
sreto je napisao(la):
pase ti iz vectre 2000 digitalni sat ,znaci direkt na tablu na sraf,samo pazi ako budes to kupovao da imas ona dva dzeka jer instalacija nije ista mora se prepravit,jako rijetki satovi i jako skupi imao sam takav prije par godina i prodao ga u HR

De mi sreto ovo reci, posto mi nije trenutno poslao kablove, jer sam ja mislio da ce mi odgovarati moji... Kako trebam iskombinirati Dzekove? Jeli kidati svoje pa spajati te ili se jednostavno iskopcaju moji pa ukopcaju ti ?
 
Član
g0go je napisao(la):
A buraz moj, ja sam ti citavo vrijeme razmisljao gdje je Oggs, ali sam skroz zaboravio koje ti auto vozas.... Pravo steta sto nismo malo stali i popricali... Valjda ce ubrzo doci novi susret...

Ja sam došao sa onim Trabantom i tom ekipom, a oba dana smo se družili sa GTI FAN-om, on bio pored nas.;)

Biće još prilike.
 
Član
Gogo ,vjeruj da nisi ništa propustio,šta će bolan Oggy,on voza Pežoa,umjesto da sebi kupi Opela. :D
 
Top