Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
GTI FAN je napisao(la):
15 .085 ;) .Kvragu moram golfa jos olaksati :D .

hahahahahahahahah, Moj Darka... hahahahhahah.... Morat cu te rastuziti! Ovo je vrijeme bez da sam olaksao Blesu :)))) Tako da mislim da sa minus 100kg ce ici jos ispod, a uz par prepravki koje ce biti sutra, pf.... hahahahahaha... Pustit cu te da prvi startas :D
 
Član
g0go je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
15 .085 ;) .Kvragu moram golfa jos olaksati :D .

hahahahahahahahah, Moj Darka... hahahahhahah.... Morat cu te rastuziti! Ovo je vrijeme bez da sam olaksao Blesu :)))) Tako da mislim da sa minus 100kg ce ici jos ispod, a uz par prepravki koje ce biti sutra, pf.... hahahahahaha... Pustit cu te da prvi startas :D

:icon_cry: Ma Goca nemoj je olaksavati ko ce vaditi siceve ima posla :D :lol: ,imaj bar milosti ako se nadjemo na semaforu ;) :lol: ,,mislim da je moj KR dao sve od sebe zadnji put i to je to ,nemam namjeru pilati duple limove kao Ivo na zelenku samo se cuvaj jos jednoga XE ,kadje Rafinog ako ga olaksa,ono ide ko sam vrag ;) .Bitno je da se mi dobro zabavimo za vikend i zelim nam svima dobra vremena a ti dabogda probio u klasu 14 ;) Znaci jos si konjica upregao na blesu .
 
Član
cuj probio u 14 hahaha... Pa da me tamo pojedu... Upregla se blesa, upregla... Hoce da puca od snage sada... Valjda necemo morati izbacivati jedni druge prije finala :p... Necu da je testiram dok ne stanem na crtu... Hocu iznenadjenje...
 
Član
Ako si upregao jos zdrebadi i bude vitkija za cak 100 tinjak kila bgme blesa ce biti ebena ali ebena masina za vikend :cool:
 
Član
Blesa je osvjezena sa novim zupcastim, mikro remenom i spanerima. Takodjer sam joj omotao granu azbestnom trakom da joj nije vruce, pa cemo viditi kako ce se ponasati kada joj je hladno... Sada je spremna za SR koji dolazi i ne mora se misliti hoce li jok sta faliti...

Vozdrica!
 
Član
g0go je napisao(la):
Blesa je osvjezena sa novim zupcastim, mikro remenom i spanerima. Takodjer sam joj omotao granu azbestnom trakom da joj nije vruce, pa cemo viditi kako ce se ponasati kada joj je hladno... Sada je spremna za SR koji dolazi i ne mora se misliti hoce li jok sta faliti...

Vozdrica!

gdje si nabavio azbestnu traku...
 
Član
Ništa nisam pisao, ali pratim od početka, a jedva čekam da vidim za vikend šta će napraviti.
Strašan autić.
Me like.:cool:
 
Član
bolc je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Blesa je osvjezena sa novim zupcastim, mikro remenom i spanerima. Takodjer sam joj omotao granu azbestnom trakom da joj nije vruce, pa cemo viditi kako ce se ponasati kada joj je hladno... Sada je spremna za SR koji dolazi i ne mora se misliti hoce li jok sta faliti...

Vozdrica!

gdje si nabavio azbestnu traku...

Buraz, cnic_gsi je nabavio sebi i onda mi je prodao. Provjerim ti sa njim to, pa ti javim..

OggyBoy je napisao(la):
Ništa nisam pisao, ali pratim od početka, a jedva čekam da vidim za vikend šta će napraviti.
Strašan autić.
Me like.:cool:

...hehehehehe hvala... Valjda ce se pokazati dobro za vikend :) :p
 
Član
antrax je napisao(la):
Sa srećom drug.

Mi smo dole prije 10, čujemo se u putu kad budemo prema Mostaru...

pozz.

Drama, drama. Ja cu sigurno biti vec dole na pisti. Tako da zovite pa se ostalo dogovorimo... Jeste li dogovorili za sator i jesi li uradio naljepnice ?
 
Član
g0go je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Sa srećom drug.

Mi smo dole prije 10, čujemo se u putu kad budemo prema Mostaru...

pozz.

Drama, drama. Ja cu sigurno biti vec dole na pisti. Tako da zovite pa se ostalo dogovorimo... Jeste li dogovorili za sator i jesi li uradio naljepnice ?

Može svakako... ma mi samo tendu postavimo, roštilj i eto ga :) nisam ništa, nisam tu bio cijela 2 dana... Gogo me zadržao kod njega tamo, natovario se na stock ko dam u je rođendan :p
 
Top