Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
OggyBoy je napisao(la):
Im'o je Oggy nekad Op'la i ostao je u jako finom sjećanju i jako gotivim tu marku, čisto da se zna.;)




Ja ih isto gotivim i imam prilicno iskustva sa njima,izmedju ostalog sa njim sam se prvi put prevrnuo na krov ima 11 godina od tada,moj Kadet kocka :icon_biggrin: joj kad se sjetim.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
moj Kadet kocka

Isto kocka.:icon_smile:

Samo, sad kako sam stariji, sve mi se više čini da je neki drugi motor bio u njoj iako je u papirima bila 1.2. Sjećam se dobro da smo je na autoputu odma' poslije kupovine stari, buraz, prijatelj jedan i ja "razvukli" 190 po satu. Sad, da li sat baš toliko laže ili je stvarno bio neki drugi motor?

Nego, Gogo, izvini što kenjamo po temi, neka neko počisti, ja neću više srati.:D :lol:
 
Član
Nove ''kaloshe'' V-KING malo doradjene...
20ubvcw.jpg
 
Član
Oj, jo jooooj...! Ne upisah u temu nista ima 100! :)
Digi sat uz prepravku struje se montira za vikend.. Uh umalo ne zaboravih, Blesica se sprema za malo nekih prepravki koje ce je, ako Bog da, bez nitra navuci na nekih minimum 250ks, a dalje da ne pricam dok ne dodje vrijeme. Uh... Od pocetka sam ovo htio i evo uz malo savjetovanja sa ''Sretom'' odlucio sam na velik korak. Uzput zahvaljujem se Sreti.

Vozdrica i do sljedeceg puta!
 
Top