Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
cini mi se da sam tebe vidio jucer ili ima jos jedna slicna astra negdje oko 12 sati ispod stadiona zrinjskog, je li tvoja ili je neka druga ali mocno izgleda ;)
 
Član
Mozda ubaci covek nekog kineza da duva umesto turbine :) I mene bas zanima, to su neki bas ozbiljni radovi na motoru i glavi?
 
Član
VW Diego je napisao(la):
cini mi se da sam tebe vidio jucer ili ima jos jedna slicna astra negdje oko 12 sati ispod stadiona zrinjskog, je li tvoja ili je neka druga ali mocno izgleda ;)

Da, to je moja Blesica bila. Hvala na lijepim rijecima. ;)

dellas je napisao(la):
Mozda ubaci covek nekog kineza da duva umesto turbine :) I mene bas zanima, to su neki bas ozbiljni radovi na motoru i glavi?

Ma ne bih da pricam o tome dok ne dodje vrijeme za to... Neka ostane tajna do pocetka radova, da ne bih kojim slucajom urekao pa da nista od toga ne bude :D
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Onda ITB ili drugi motor

Jedini nacin koji mi je poznat :icon_question: motor ostaje atmo ali ITB je skuplja investicija od turbine koliko sam upoznat tako da cisto sumnjam :icon_biggrin: Sta god bilo naprijed Goca ;)
 
Član
ja je pojedem ako bude u N/A verziji imala 250KS bez nitra sa tim motorm.... osim ako si stvarno spreman na opasne prerade motora i kugelfischer ili silicno...citaj ako imas 6-7000€...

Sretno
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja je pojedem ako bude u N/A verziji imala 250KS bez nitra sa tim motorm.... osim ako si stvarno spreman na opasne prerade motora i kugelfischer ili silicno...citaj ako imas 6-7000€...

Sretno

Hjoooj, *ebem mu misa... Ja mi u jednome trenutku nisam pomenuo sta ce biti od auta, tako da, strpite se do radova i sve ce biti izneseno...
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja je pojedem ako bude u N/A verziji imala 250KS bez nitra sa tim motorm.... osim ako si stvarno spreman na opasne prerade motora i kugelfischer ili silicno...citaj ako imas 6-7000€...

Sretno
Evo jednog lijepotana bez nitra i turba sa tom konjicom,cak i vise :icon_biggrin:

DSC01629.jpg


ali je i cjena tu negdje
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja je pojedem ako bude u N/A verziji imala 250KS bez nitra sa tim motorm.... osim ako si stvarno spreman na opasne prerade motora i kugelfischer ili silicno...citaj ako imas 6-7000€...

Sretno
Evo jednog lijepotana bez nitra i turba sa tom konjicom,cak i vise :icon_biggrin:

DSC01629.jpg


ali je i cjena tu negdje

moze malo vise infa, link neki ili nesto?
 
Član
http://www.clubcalibra.com/engine-tuning-nitrous-%28nos%29-turbo-boost/c20xev-advice/
XE atmosferac sa ITB,.Na utrkama su megapopularni i jako skupi,cak i na Hr brdskoj sceni vidjoh ih poprilican broj .
 
Top