Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Fabka ti je mačka, nemre je limpi stić nikako, nego zezno te je limpi, on je ukino znak na gepeku, a to preporučujem i tebi, bilo bi 16 miliona puta bolje
;)
 
Član
@ dado: Brate otezu se minute ko godine, a kamoli sati hehe

@ Limpi: Ma na njoj 205-45 r17, malo mi je podebela guma, ali nestalo mi para za nove 205-40 r17 jer sam imao onaj mali fijasko sa motorom ;)

@ zaaky: Ma znam da je bolje, ali ne isplati mi se nista vani sad cackat jer ide na jesen na lakiranje ;)
 
Član
Stvarno ti je dobra fabia, samo ti brate ta boja nekakva......:lol: al eto sreca brzo ce lakiranje,valjda ne u istu:icon_question:
 
Član
Dvoumim se izmedju dvopek-zute, filadendron-zelene i gerber-ruzicaste :D


Salim se, neam blage u koju cu, svaki tjedan druga boja mi se svidja...:icon_rolleyes:
 
Član
sve je bolje od kaki braon,hahaha. Salim se,dobra je boja,umalo mi nismo uzeli takvu prije 9 godina,a ja sam ipak nategao na crvenu. Ali kad vec pucas styling,treba nesto zivlje. Da ja lakiram znam koju bi, rosso competizione:cool:
 
Član
Skoda_Fabia__pink__by_Rain004.jpg


:icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
:D

teske slatke muke, izabrat boju, hehe...
 
Član
Ja ovu boju ne bih nikada dirao, prelepo i preukusno odradjen auto. Ima karakter kao neka "street legal" varijanta WRC automobila, ono, klasa sa imprezom ili lancerom... Da nisam od pocetka pratio auto, posumnjao bih da ga je radila neka tunerska kuca. Fabia mi nije nesto posebno draga ali ovo je sigurno jedan od najlepsih automobila na forumu. Raspolozen sam i sada mogu samo nizati reci hvale... aj Ž! :D
 
Član
pa to, vazno je da bude boja koja se tebi svidja, nije vazno koja, samo bitno da je pink :D ili neka kombinacija, zakucat i pink fele, ovako recimo
248116_222235304472310_100000575278026_868399_7774481_n.jpg


:cool: :cool:
 
Top