Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Početnik
hakkler je napisao(la):
nisam ziher za cijenu homologacije...negdje sam pročital da je oko 1200 hrk e sad jer to samo za ovjes,felge i dal i motor ulazi u to...ne znam.
Ovo je regano na 1.2 radi uštede..:D

Koliko ja znam cijena homologacije ista kad bi npr homologirali samo retrovizore ili pak sve prerade na autu cijena je ista..Eh sad dal promjena motora ulazi u to nisam ni ja sigurn :cool: Dobar skodilak cestitke ;)
 
Član
hakkler je napisao(la):
jel to istina kaj se priča da je fabia uzela treče mjesto u KA iza matine srebrne falcovane i one bijele naturpijane s 1.8 pod haubom.

Čestitam kolega po marci na bilo kojem osvojenom mjestu. :cool:

Koliko ja znam mislim da je trece mjesto uzeo arcom, jer nisam cuo svoje ime na prozivanju u klasi skoda...tko ti je to rekao da sam ja trece mjesto, nije vrag valjda da je greska neka :icon_eek:
 
Član
a ne znam onda...laže selo ..lažu ljudi
Najbolje bi bilo provjeriti na vwrc forumu..koje regam tamo.
Valjda postoje negdje rezultati?
 
Član
Samo da pljusnem jednu umjetnicku sliku ( ovo je vjerovatno i najbolja koju imam ) pa rekoh malo da mi tema ispliva u "friske" dok se ne pojavi novi update, a to su gume i konacno rijesavanje zadnjih prokletih gewindi... :cool: ...izmedju ostalog, a to "ostalo" sta je, saznat ce te nekad kad mi se prohtije iskesirat xxx markica :lol:


 
Član
kralju, šahu, maharadzo :cool: :cool:


sta je to ostalo, jel motorcic, sicevi ili nesto drugo, ili sve ukupno :icon_biggrin:
 
Član
@ Limpi, ma ko ce ti to znati, ako uhvatim "pravu stvar", mozda mi se posreci za sve zivo :lol:

@ Hellboy, ma volio bi drug, ali kad te nije bilo ni za lijeka :icon_cry:
 
Član
Extra slika :cool: Kako te nikako uhvatit na faceu pa da te ovdje pitam tko ti je radio onu kutiju u gepektu? Ja se odlucio za ono ali bi ja samo pojacalo smjestio kao kod tebe ne i woofer jer mi zao busit iza sjedala ili kemijat a na kutiju mi neide pojacalo :icon_smile:
 
Član
Radili kolegin brat i ja... A ne razumijem sta ces busiti iza sjedala, pa woofer i njegova kutija bude u onoj kadi od rezervnog tocka :icon_eek:
 
Član
Vidis u francuza mog je rezervni ispod auta znaci u gepektu mi nije nista hehe ..... Tako da sam konto napravit kao kod tebe ali samo znaci pojacalo da stavim jer nemam gdje s njim a woofer bi mi bio normala u kutiji u gepektu ako si skonto ta sam opiso
 
Član
Evo samo da kazem da je jutros otisla Skodica na poliranje komplet i poliranje farova jer su pomaglili od sunca i svega, pravo se zamutili...pa sad grizem nokte i iscekujem da vidim kako je ispalo :cool: slikice cim dodje macka kuci :D
 
Član
pozz fabia je stvarno sila!! neznam dali se sjecas jedne veceri na bijelim brijegu povis stadiona da sam te pitao za felle kolike su? dok je drusto sjedilo kod mene u gepeku i piloo ;) pozz
 
Top