Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo uhvatio vremena pa sam pocupao plastike iznutra, sve stokove, obloge plasticne pragova, i srednju ventilaciju da rijesim problem onog cvrkutanja na sred table...

Razlog: damping goes on

Materijal: STP od 5mm

Ovdje uslikani samo stokovi, nije mi se dalo sad kurlat sve plastike, eto vjerujte mi na rijec haha :lol2



Uploaded with ImageShack.us

EDIT: Iduce na redu poslije ovoga dolazi rijesavanje lijevog zadnjeg tocka, ne koci mi punom silom, moze biti da imam problem oko plocica i diska jer mi je nekako cudan, i naravno kupovina novih guma za 17-ske felge...
 
Član
SILENCE, I KILL YOU !!! :D

Izdampani stokovi A i C, obloge zadnjih blatobrana i doni dio B stoka...ostalo jos plastike unutrasnih pragova i gornji dio B stoka...i nisam jos dirnuo onaj hepek u ventilaciji ali napreduje ...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ono sto jo smoram odraditi je rastaviti gepekt i pricvrstiti zice od muzike, negdje je jedna-dvij eispale iz lezista i sad klaparaju od bass kutiju pa mi vade nerve polagano...
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Nevalja ?!? Antituning mozda opet ? :icon_eek:


E hebes mu mater, kad ne znam i gotovo :icon_sad:

ma jok samo to... skoda brate... :icon_mad: cijela skoda brate... :smajli16:

p.s.
:D:D:D
 
Legend
ako ikad budes prolazio kroz bugarsku, ogulit ce ti auto :)
gledaju uvijek jesu li skidani tapacirunzi, stokovi, zbog gudre :D
 
Član
kada hrvati udju u eu, gledat ce i oni stokove i pretince...ono dodje carinik kucne kod tibora u stok, a ono nije "suplje" iza :D fino mekano, izolavano, kao gandja i sl. da je iza ususkana , haha
 
Član
Limpi je napisao(la):
kada hrvati udju u eu, gledat ce i oni stokove i pretince...ono dodje carinik kucne kod tibora u stok, a ono nije "suplje" iza :D fino mekano, izolavano, kao gandja i sl. da je iza ususkana , haha

Već sad Hrvati na granici provjeravaju kilometražu auta, brojeve, boju enterijera i ostalo. Mi smo ostali pola sata na granici dok mu nismo objasnili da je mjenjan enterijer i tabla i da se zato ne slaže kilometraža. Uskoro će imati pravo da ti zbog ovoga oduzmu auto, a u Sloveniji, npr, bi odmah ostao bez auta.;)
Sorry za OFF.
 
Legend
meni su nekoliko puta tako provjeravali, kad smo vec oko toga, zbog razlike u oznaci prozora, pa ti sad covjeku objasni, da auto na ulici stoji 20 godina, i da je obijano 10x do sada, ne mozes naci prozor od iste godine, pa sto su sjedista drukcija bla bla..

zato su mi ogadili hrv, vise i ne idem sa golfom tamo, ne kontam sta njih boli q ides u drugu drzavu, vracas se odmah i to je to..
 
Top