Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
evo jedna od danas iz Karlovca ili ti VW show-a :icon_smile:

Upoznali se i malo popričali...i koja fotka uz put...

P5250406.jpg


tibor je u hladovini al ne onaj koji tamo leži :lol: (makar je šator njegov)

edit: zapalio se Tibor za jednu bijelu Fabiju u kojoj je motor 1.8 od Octavie vRS ili ti 180ks za sad još uvijek serijskih...

Inače ..kasnije saznal da poznam i čovjeka čija je...tj od njegovog brata.
 
Član
Necu ti prezaliti nikad sto nisi htio da te napijem :lol:

A jel, a tko ej moamk ? Boj moba, email, kontakt, broj cipela, djevojacko prezime...tko tko TKOOOOOO :icon_eek:

Lovao sam momka cijeli dan ali nigdje ga ko ni pameti na balkanu :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Necu ti prezaliti nikad sto nisi htio da te napijem :lol:

A jel, a tko ej moamk ? Boj moba, email, kontakt, broj cipela, djevojacko prezime...tko tko TKOOOOOO :icon_eek:

Lovao sam momka cijeli dan ali nigdje ga ko ni pameti na balkanu :cool:
za pijaču treba biti više hlada :lol:

Imaš na skodaclubcroatia forumu člana Djuka ili na skodacroatia forumu mislim da mu je isti nick. Fabia je od njegovog buraza(mislim da on nije na forumu)..slagana je dvije godine..pa ga tamo kontaktiraj pi-emaj ili što več.

Najbolje od svega da je regana kao 1,2 classic model :lol: i to nedavno.
 
Član
@eness : hvala drug ;)

@dadao : ti ko pravi dalmatinac, ha sunce izadje odmah te uhvati fjaka hahah :D

@Hakky : Pa ako je iole pametan stavi pokrov motora od 1.2 i usutka BOV ako ga ima i miran :lol: Koliko dodj eu HR homologacija vozilice, npr u ovom slucaju ove Svabije ?
 
Član
nisam ziher za cijenu homologacije...negdje sam pročital da je oko 1200 hrk e sad jer to samo za ovjes,felge i dal i motor ulazi u to...ne znam.
Ovo je regano na 1.2 radi uštede..:D
 
Član
Evo malo slikica iz Karlovca, sutra ujutro budem izbacio sve slikice, sad ne'am nesto zivaca hehe...















I na kraju, kum i ja...

 
Član
a krs ko krs, sta god mu uradis, opet ostaje steta :D hehe, sala, gori hala, tj fobia :cool: :cool: a zato sam ja sve znakove skinuo, skoro uvijek neko na praonici me pita jel to audi a3 :lol: :lol:
 
Član
jel to istina kaj se priča da je fabia uzela treče mjesto u KA iza matine srebrne falcovane i one bijele naturpijane s 1.8 pod haubom.

Čestitam kolega po marci na bilo kojem osvojenom mjestu. :cool:
 
Top