Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

JD.

Član
dobro izgleda

mozda da si skinuo auspuh pa fino prorezao i na drugoj strani pa uradio novi sa rorama na svakoj strani
 
reko sam na drugom forumu pa i ovdje branik je extra svaka čast samo mala preporuka kidaj ono za vuču gdje se kači viri baš ružno motofleks i ofeži da se nevidi
 
Član
Ekstra ti ovo Tibore... sad ce ljudi sa strane da ti zavide, nek je vala rucni rad kad se nema toliko izbora za Fabiu... extra ;)
 
Član
To za vucu ne mislim dirati...pokusavam maximalno odrzati funkcionalnost auta...ipak ej auto da mi koristi hehe :cool:
 

IGY

Član
de vala bas skini ono za vucu, sta imas koga slepati, imaju slep sluzbe za to
a ostalo je dobro pravo samo sto na ovo ide jos jedna rora sa druge strane

i da skini znak nazad i brisac sa zadnje sajbe stavis cep umjesto njega i nazad je odlicna :cool:
 
ok ja sam samo reko šta bi bilo ljepše ako planiraš na style izlazit po meni ti je mana ona kuka pozz sretno dalje
 
Član
Nesto sam juce razmisljao i skontao sam kako ostati i funkcionalan i maknuti onu kukicu....kukicu maknem, a stavim onu usicu ko za dizanje tereta, ona iam zglob i samo kad ne treba preklopis je prema gore i sakrijes iza plastike branika....mislim da je nekih 20 marki...budem potrazio pa da nesto skontam ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Nesto sam juce razmisljao i skontao sam kako ostati i funkcionalan i maknuti onu kukicu....kukicu maknem, a stavim onu usicu ko za dizanje tereta, ona iam zglob i samo kad ne treba preklopis je prema gore i sakrijes iza plastike branika....mislim da je nekih 20 marki...budem potrazio pa da nesto skontam ;)

ima raznih načina da se to sredi a bit će ljepše
 
Član
Tek sad vidio nisam imo interneta....;) DRAMA!
Stvarno je mocno ispalo svaka cast!
Po meni do sad najbolje uradjena stvar na autu i najvise doprinosi ukupnom dojmu!
 
Član
http://www.imagesforme.com/show.php/225176_Slika0340.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Wooooooooooooow,odmah si ga promijenio!Svaka čast!Predivan je!Slinili smo!!!!! :lol::icon_smile:;)

Samo tako i dalje! Sve za 10! :)[/u]
 
Top