Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
admir jahic je napisao(la):
tibore ima li kakvih kvarova na skodi :icon_question:

Ima...pas mater sugavu...krepo mi senzor razine rashladne tekucine, krepala mi kazaljka pokazivaca rezervara ( integriran u instrumentalku, nova 650 marki ), krcka mi nesto u lijevom tocku zahvaljujuci idiotima iz lijepe nam sluzbe za odrzavanje usranih kozijih puteljaka koje mi rado zovemo cestom ( kreteni, uradite fin prelaz kad asfaltirate nanovo, ne jadni ljudi sa 90 da nabijaju ovjes na 7cm visok rub :icon_mad: ), vjerovatno kugla zdrobljena ili cak se mogu oprostiti sa letvom volana jer je fuj za upravljat, i termostat danas promjenjen...imam jos selen blokove od seata cupre rijesiti....inace, sve je udure, za pet ! ;):icon_smile:
 
Član
to je najgore.. toliko truda ulozis u auto i novca i opet te zajebavaju sitnice... pomiri se sa tim sto lupka.. moj predlog - ubaci jacu muziku :icon_smile:
 
Član
Necu jacu muziku, niti idem na db drag, niti koristi da se samo bass cuje, niti koristi od gepeka kad ne mogu vizitku ubacit hehe...samo ce se slagati dupli pod uz pomoc druga Tea ( 3xp3rt-a, ako mu se bude dalo ) :cool:


P.S Danas pukla posuda rashladne tekucine...vozio 5km, bez kapi vode, toliko se nazivcirao da mi se zivo jebalo oce zaribat motor od pregrijavanja ili nece :icon_mad:


Dokle vise, u zadnji mjesec otislo 800 marki popravka..c.c.c.c.c:icon_sad:
 
Član



...ovo ne moze biti dobro...




---

Black, bit ce nissan, ali bogme bez pizdarija po njemu, bit cu lud ko tepsija, golo auto da mi se guza prehladi ali brzo ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Black, bit ce nissan, ali bogme bez pizdarija po njemu, bit cu lud ko tepsija, golo auto da mi se guza prehladi ali brzo ;)


E takvog te volim,pusti ba tu muziku,neke branike i picke materine.Sto nema pravu funkciju ni ne stavljaj na auto.
I da se zna,kupis li 180 sx bit cu jaaaako ljubomoran na tvoju srecu,grrr:icon_mad:


:cool:
 
Član
Pa sta cu drugo druze, necu na 68 konja sad furat neki rajserski izgled i fantaziju...al jedan nissancic od 170 konjica, eeee tu se vec da praviti kombinacije....sad se trosim u plastikama, kasniej cu u konjima, kad ostarim onda cu hebat usi decibelima :lol:
 
Top