Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo ko kaze da je jos treba spustiti evo mu dokazi...kako rade ulice u mostaru, prelaz preko sastava asfalta na mahali brzinom od 15km/h na sat rezultirao ovim:





...ja i stari u autu samo, dakle ukupna tezina mene i njega nekih 210kg...da je cenat nize isla, ostao bi bez ovjesa pih...

...pa sam digao auto heheh



...

BTW sto se tice zadnje karambolke, sura gotova, veceras je pofarbana i sad se susi lak...konacno !!!
 
Član
Dosao je branik, kako izgleda necu vam pricati, 85% glava u Mostaru se okretalo za mnom, parkirao ispred kafica na sekund da izletim pozz druga, vec se skupilo par likova pa zagledaju...silaaaa ! Nijedna dosad prerada nije zaplijenila toliko pozornosti...

Evo vam jedan teaser, sutra odo u Split pa ce biti finih slikica sa mora hehe...

 
Legend
serialgf je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
joj ari
kad se sjetim ove zute fabije
jes bila, po bolest, svugdje je po gradu hah :D

zao mi je sto si je ostavio sa strane, bas je bila VRH..
dobro, ni astrica nije losa al opet.. ovo je bila makina :D

vidi noke-ta hehehe ma kako nije ali ne treba zivjeti od uspomena bilo pa proslo isla je strasno ..hehhe bas mi je drago sto si se javio :cool:
hehehe
kume kume :D
pali gumeeeeeeeee
nedaj se ;)
pozz
 
Član
A sta mislis da dobijes jedan BAN sto nisi fino stavio da vidimo,a ne da cekamo ko na iglama :icon_evil:
 

IGY

Član
bezveze ti je karambolka :lol:
bar ovako ne vidi se nista da si uradio
daj fino sliku da komentarisemo kako treba :cool:
 
Član
Tiba vec mi je skoda na pozadini sa prednje strane stvarno fino izgleda mogo si naletit u srijedu na praksu da vidim kako ti je zadnji kraj xD da padnem na dupe jednom ko covjek.:lol:
 
Član
odlicne su ti slike


nema sta,sve se prekrasno vidi

:icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Top