Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo drugovi, doslo je do mali promjena u planu...Skoda je prvo trebala ici za clean styla, ali ocito je sad da sam napustio tu ideju, i da furam svoj dizajn, pa sta da se dogodi, nek se dogodi...

Sa zadnjom karambolkom neki su primjetili da su ostavljeni rubovi sa strane, odnosno nesto sto bi trebalo biti kao zavrsetci pragova...

Evo malo da vam prikazem moj redizajn, dakle sa boka doci ce pragovi, slicni kao sto su ovi metalni serijski, samo ce biti dublji, a sprijeda branik ce se mjenjati u ovo, ali ovo ce biti tek moguce na proljece, jer imam drugih zacrtanih poslova na autu ...




Nadam se da vam se ovaj vise dopada od ovog sadasnjeg dizajna...
 
Član
hm...
pa meni osobno nije bas nesto taj branik..


mozda kad bi te rupe malo drugacije napravijo,maklo povecao i napravijo drugaciji oblik..ovo je dosta klasicno...


ako vec pravis nesto unikatno,pa napravi da to onda bude bas unikatnoo

ovakvih tipova branika ima dostaaaa

:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
meni je sve extra,nije los ovaj branik,a znas vec sta se trazi:FELGE,koliko sam upucen nisi jos zbavio:lol::lol: i jos jedna stvar,poskidaj ovo sa srednjeg retrovizora,otkinuce ti ga:lol: jesi ovo naredao onih mirisnih jelka:lol:
 
Član
Ne znam, po meni nista extremnije ne ide, jer bi odstupalo od ostatka auta...pogotovo bokova, skojima jos devrim kako ucini ih interesantnim...:icon_rolleyes:
 
Član
Ma prednju karambolku ne diraj , beze samo pare bacash , meni je ovaj sto ti je sad predobar ...
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Ma prednju karambolku ne diraj , beze samo pare bacash , meni je ovaj sto ti je sad predobar ...

MA necu sad ovo mjenjati, imam prijesnjijih stvari...obavezno felne, i gepek srediti jer mi ga je neko civijom izdrljo dole pri dnu, i imam jos vrata pofarbat i krov...pffff

Onda interijer, pa cemo se sa ovim branikom na samom kraju zahebavat ;)
 
Top